EMISIONI 36 (SEZONI 2) – TV KLAN

EMISIONI 36 (SEZONI 2)

Aktorja e famshme franceze Marion Cotillard rivjen në ekranin e madh me filmin “Two days and 1 night”.

Një artist shqiptar i suksesshëm në Bruksel rrëfen për ne ekskluzivisht ndjesitë e tij për artin që hedh në telajo.

Alexander Mcqueen, edhe pse nuk jeton më, marka e tij vazhdon të jetë frymëzim dhe tepër e kërkuar në modën ndërkombëtare.

Dashuritë e komikes Cameron Diaz dhe sekretet e supermenit Andrew Garfield.

Vera tashmë ka ardhur dhe ne udhëtojmë në disa vende shumë të bukura të plazhit të Durrësit.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ZjfTCuvifW8″ width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione