EMISIONI 4 (SEZONI 3) – TV KLAN

EMISIONI 4 (SEZONI 3)

Yjet dhe fituesit e festivalit të filmit ndërkombëtar në Toronto.

Një fragrancë unike natyrale nga Fendi.

Një film i ri hollivudian për të gjetur celësin e lumturisë.

Dashuritë e aktorit amerikan Matthew McConaughey dhe stili i anglezit Michael Fassbender.

Brenda tyre leviz e gjithë jeta jonë. Do të flasim për orët e shtrenjta ose jo, por që secili mundohet ti personalizojë sipas deshirave.

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=qCDOpBI2VWE” width=”560″ height=”315″]

Kategori
JO VETEM MODE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione