EMISIONI 402 – TV KLAN

EMISIONI 402

Të ftuar:
KOLORETO CUKALI
RUDINA VOJVODA
ERMAL MAMAQI
ENXHI CUKU
ERJONA KAKELI
ZAMIRA KITA
XHENI HALLULLI
BORA ZEMANI
INA GJONCI
ARIOLA BASHO
ANDIA XHUNGA
ERMELA RURI
ELONA HYSENI – Kinema, del filmi ‘Femrat’ me Ermal Mamaqin
BRUNO VESPA
BLENDI FEVZIU
HENRI CILI
MUC NANO
MAX VELO
ADRIAN CIVICI – Libra dhe autore te UET Press
ARTUR ZHEJI
ANDI BEJTJA
BLENDI KAJSIU
SAZAN GURI
ANDI BUSHATI

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=9eHGnS1Qn3M” width=”560″ height=”315″]

[youtube url=”http://www.youtube.com/watch?v=9KPZ56t2Reg” width=”560″ height=”315″]

Kategori
ZONE E LIRE
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione