JO VETEM MODE – EMISIONI 42 (SEZONI 3)

JO VETEM MODE – EMISIONI 42 (SEZONI 3)

10:47 11/07/2015

Jeta e natës në metropol ofron argëtim deri në mengjes me yje dhe DJ të famshëm shqiptar. Flasin për ne Getoari dhe Dj.Sardi.

Premiera hollivudiane e filmit më të ri me Bradley Cooper “Aloha”.

Moda e yllit hebre Natalie Portman dhe sekretet e yllit spanjoll Javier Bardem.

Yjet meshkuj në jetën e aktores Eva Mendes dhe një profil i një tjetër ylli të bukur Sofia Vergara.
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi

EMISIONI 42 (SEZONI 3)

EMISIONI 42 (SEZONI 3)

10:47 11/07/2015

Jeta e natës në metropol ofron argëtim deri në mengjes me yje dhe DJ të famshëm shqiptar. Flasin për ne Getoari dhe Dj.Sardi.

Premiera hollivudiane e filmit më të ri me Bradley Cooper “Aloha”.

Moda e yllit hebre Natalie Portman dhe sekretet e yllit spanjoll Javier Bardem.

Yjet meshkuj në jetën e aktores Eva Mendes dhe një profil i një tjetër ylli të bukur Sofia Vergara.
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi