Era Istrefi “godet” sërish

Era Istrefi “godet” sërish

11:58 22/09/2019

Era Istrefi po lë gjurmë në tregun ndërkombëtar të muzikës. Këtë radhë ajo i ka surprizuar të gjithë me bashkëpunimin me reperin e famshëm DJ Yellow Claw dhe Offset, bashkëshortin e Cardy B.

“Let’s get married” është kënga më e re e tyre, që vetëm brenda 24 orësh ka kapur mbi 95,000 shikime në Youtube.

Ky projekt muzikor për këngëtaren shqiptare padyshim që i ka patur dyert e hapura, pas performacës së saj në Kampionatin Botëror të vitit 2018.

Klan Plus


Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori