Era Istrefi vjen me një suprizë për fansat e saj

Era Istrefi vjen me një suprizë për fansat e saj

14:23 24/03/2020

Pas një pauze të gjatë në muzikë, këngëtarja e njohur Era Istrefi ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram, se kënga e saj është gati.

Era ka vendosur ti suprizojë fansat në këto ditë jo shumë të mira që vendi ynë, por edhe e gjithë bota është duke kaluar si pasojë e përhapjes së koronavirusit.

“No maybes” titullohet produksioni i saj më i ri muzikor, i cili pritet të publikohet  në 27 Mars në bashkëpunim me këngëtarin nga Azerbejxhani, Arash dhe Ilkay Sencan./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi