Era Rusi, një Nicki Minaj shpërthyese


Era Rusi, një Nicki Minaj shpërthyese

17:15 03/05/2016

“Your Face Sounds Familiar” ka sjellë sërish spektakël, në mbrëmjen e të hënës në Televizionin Klan.

Gara ishte e fortë dhe fituese u shpall Era Rusi, me një performancë të Nicki Minaj.

Tv Klan

 
Të ngjashme