Ertugrul, nga e hëna në Klan Plus – TV KLAN

Ertugrul, nga e hëna në Klan Plus

Rikthehet seriali historik më i preferuar nga shqiptarët, Ertugrul, me seritë e reja të sezonit të 5-të, 10 vjet më vonë, pasi ka bërë të tijën Sogutin, zemrën e Anadollit.

Lufta e një heroi për të krijuar perandorinë më të madhe të kohës. Çfarë do të ndodhë me tre djemtë e Ertugrul, armiqtë e tjerë dhe konflikti i hershëm me mongolët.

90 episode të reja, në sezonin më të ri të serialit historik më të ndjekur.

Ertugrul, nga data 11 Mars, nga e hëna në të enjte, ora 20:00, ekskluzivisht, premierë vetëm në Klan Plus. Çukur, tashmë do të transmetohet tre herë në javë.

/tvklan.al

Kategori
ERTUGRULShowBizTe funditTë gjithaVideo
5 Komente
 • nuri
  10 Mars 2019 at 14:52
  Përgjigju

  po filma shqipatre ku ikeni por kosem filtruari dhe fate kryqezuar

 • FrAnceska
  11 Mars 2019 at 12:14
  Përgjigju

  Po cukur a zdo e jepni me

 • Ziade
  11 Mars 2019 at 15:13
  Përgjigju

  A jeni normal!!! A ndërprehet Çukuri ?? A nuk kishte mundësi te ndërprehet seriali “Dashuri bardh e zi” në vend të Çukurit???

 • Emanuel
  11 Mars 2019 at 17:13
  Përgjigju

  Pse e hoqët çukurin
  A nuk mund të hiqnit dashuri bardh e zi që e kemi parë njëherë

 • Nora
  12 Mars 2019 at 22:56
  Përgjigju

  Kthenje çukurin te luaje tëre javën… !!!

 • Përgjigju

  *

  *