Është momenti yt, “Klanifornia” hap audicionetËshtë momenti yt, “Klanifornia” hap audicionet

19:02 14/01/2020

Të gjithë ju që keni talent në humor dhe mendoni se mund të jeni pjesë e skenës së spektaklit “Klanifornia”, jeni të mirëpritur në audicione për aktorë dhe aktore.

Superstari i radhës mund të jesh ti! Ky është momenti yt!

Audicionet do të zhvillohen në datat 27 dhe 28 Janar në studiot e Tv Klan nga ora 13:00 deri në orën 17:00. Mos mungoni! /tvklan.al
Të ngjashme