Agim Mezini

  • Me pronë në qendër të Korçës, ekspertët ja nxjerrin në periferi dhe pa leje (Video)

    Qytetari Agim Mezini nga Korça, i është drejtuar emisionit “Stop” në Tv Klan për një çështje pronësie. Bëhet fjalë për një banesë të vjetër të Fuat Merdanit, që ndodhet te pazari i vjetër në qytetin e Korçës. Pronësia e banesës së vjetër i ka kaluar 4 trashëgimtarëve të tij....
  • STOP – EMISIONI 168 (SEZONI 4)

    Binjaket shqiptare ngrenë në këmbë Italinë/ Patozi si Ronaldo. Dy binjake shqiptare, Ina dhe Serena Sinani, kanë marrë pjesë në spektaklin “Voice of Italy”, duke ngritur jurinë në këmbë, pas përformancës së tyre me këngën rep “Shumë pis”.Nesër mblidhet parlamenti në seancë plenare, ndërsa opozita ka menduar një tjetër...
Emisione