Alfred Marku

 • RUDINA – EMISIONI 14 MARS 2019!

  Klaudja Duro – Artiste ne Cirk Alfred Marku – Shef Kuzhine “Rapsodia” Nadia Pëllumbi – Qëndistare Një nga simbolikat e Ditës së Verës është edhe vendosja e veroreve. Nadia Pëllumbi është pikërisht ajo që ka përgatitur çdo vit veroret për programin “Rudina” në Tv Klan. Ajo është tashmë një...
 • RUDINA – SUGJERIMET SE CFARE MUND TE GATUAJME NATEN E VITIT TE RI; “BESTYTNITE E 31 DHJETORIT”, NE VENDE TE NDRYSHME TE BOTES!

  Të ftuar: Gjergj Leka – Kantautor Klodiana Shala – Sportiste Alfred Marku – Shef kuzhine Jemi në prag të Vitit të Ri dhe një nga pjesët që na lumturon, por edhe na angazhon më tepër në këto ditë festash është përgatitja e menusë, veçanërisht kur bëhet fjalë për tryezën...
 • OPINION – GATIMI PER PASION!

  Të ftuar: Anjeza Maja, Alfred Marku, Saimir Kodra, Eli Fara, Ralf Gjoni, Mesila Doda, Oriola Nebiaj, Enes Reka Sonte në emisionin Opinion është duke u trajtuar një temë shumë interesante. Bëhet fjalë për “Gatimin si pasion”, ku janë të ftuar 8 figura të njohur dhe që janë të lidhur...
 • RUDINA – XHENSILA MYRTEZAJ DHE GATIMET E SHEF ALFREDIT!

  Të ftuar: Xhensila Myrtezaj – Këngëtare Alfred Marku – Shef, “Rapsodia”...
Emisione