alfred peza

 • OPINION – A DO TE KEMI NJE TAKIM RAMA-BASHA?

  Të ftuar: Iris Luarasi – Petagoge Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Analist Tomor Alizoti – Analist Në lidhje të drejtpërdrejtë: Elisa Spiropali – Deputete e PS-së Një intervistë me tone të ashpra është zhvilluar mbrëmjen e sotme në “Opinion” mes Ministres së Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin...
 • OPINION – MISTERI I GRUAS NE GRABITJEN E RINASIT!

  Të ftuar: Spartak Koka Robert Rakipllari Mustafa Nano Armand Shkullaku Ermal Vija Artan Hoxha Alfred Peza Banda e grabitësve të parave brenda aeroportit të Rinasit më 9 Prill 2019, ka kryer testime 2 muaj përpara se të kryente goditjen finale. Gazetari i Tv Klan, Spartak Koka, ka deklaruar në...
 • OPINION – KONTRATAT E LOBIMIT, PROKURORIA AKUZON BASHEN!

  Të ftuar: Alfred Peza – Gazetar Erl Murati – Gazetar Fatos Harkorja – Gazetar Gazmend Bardhi – Sekretar i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka treguar se çfarë i tha prokurori në zyrë kur e thirri për të dëshmuar si person që...
 • OPINION – C’DO TE NDODHE NE PROTESTEN E SE SHTUNES!

  Të ftuar: Alfred Peza – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Mustafa Nano – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Analist Në lidhje te drejtpërdrejtë: Gazmend Bardhi – Ish Deputet i PD-së Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka thënë se në...
 • Peza: Opozita jonë e ka kohën kundër

  Protesta e opozitës së bashkuar e datës 16 Mars është kryefjala e kësaj të enjte në emisionin “Opinion” në Tv Klan. Gazetari Alfred Peza, tha se koha për opozitën është kundër duke renditur disa arsye. Sipas Pezës, e para pasi ndërkombëtarët janë kundër djegies së mandateve dhe e dyta...
 • OPINION – KRIZA POLITIKE, CFARE ZGJIDHJE DO TE KETE?

  Të ftuar: Iris Luarasi – Petagoge Andi Bejtja – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Clirim Gjata – Avokat Lorenc Vangjeli – Analist Në lidhje te drejtperdrejtë: Blendi Klosi – Përfaqësues i PS-së Aldo Bumci – Përfaqësues i PD- Së Deputeti i Partisë Demokratike Aldo Bumçi,...
 • OPINION – OPOZITA DJEG MANDATET, PO PASTAJ?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Në lidhje te drejtpërdrejtë: Luan Rama – Deputet i LSI-së Gazmend Bardhi – Deputet i PD-së...
 • OPINION – CFARE DO TE NDODHE NE PROTESTEN E OPOZITES!

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Mark Marku – Peragog Alfred Peza – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Në lidhje të drejtpërdrejtë: Monika Kryemadhi – Kryetare e LSI-së dhe Edi Paloka – Kryetar i grupit parlamentar i PD-së Monika Kryemadhi thotë...
 • OPINION – PERGJIME TE REJA, KUSH PO I NXJERR?

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Alfred Peza – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Arman Shkullaku – Gazetar Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisè Gazetari Armand Shkullaku thotë se opozita duhet të bojkotojë zgjedhjet dhe të protestojë në rrugë për të kërkuar garanci për...
 • OPINION – AMARIKANET: KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Lorenc Vangjeli – Analist Alfred Peza – Gazetar Çlirim Gjata – Jurist Gaazmend Bardhi – Ish Minister Drejtesie Në lidhje direkte: Dritan Laçi – Gazetar Gazetari i emisionit ‘Opinion’, Dritan Laci, të enjten, në një lidhje të drejtpërdrejt nga...
 • OPINION – ENIGMAT E VDEKJES SE GARDISTIT!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Gazetari Artan Hoxha, të hënën, ka rrëfyer disa të dhëna në lidhje me vetëvrasjen e Shkëlzen Qordjas, shoferit të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj në garazhet e Gardës së Republikës. Hoxha...
 • OPINION – NEGOCIATAT, CFARE VENDIMI U MOR?

  Të ftuar: Preç Zogaj – Analist Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në lidhje direkte: Ditmir Bushati – Ministër i Jashtëm i Shqipërisë Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, të martën, ka folur në emisionin ‘Opinion’ për procesin e hapjes së negociatave nga BE...
 • OPINION – PD DHE PS PERPLASEN PER XHAFEN!

  Të ftuar: Alfred Peza – Gazetar Elisa Spiropali – Deputete e PS-së Ervin Salijani – Deputet i PD-së Dashamir Shehi – Kryetar i LZhK-së Fate Velaj – Deputet i PS-së Në lidhje të drejtpërdrejtë: Klodiana Lala – Gazetare Vidhet prokuroria e durrësit, dokumentat sekrete! Gazetarja e ‘News24’, Klodiana Lala...
 • OPINION – ÇESHTJA XHAFAJ,SHFAQET DESHMITARI!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Në lidhje te drejtpërdtejte: Gazmend Bardhi – Ish Ministër i Drejtësisë Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, ka treguar mënyrën e intervistimit...
 • OPINION – ÇFARE PO NDODH ME FATMIR XHAFAJN?

  Të ftuar: Prenç Zogaj – Analist Mark Marku – Petagog Alfred Peza – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Fatos Hakorja – Gazetar Gazetari i AbcNews, Armand Bajrami, të martën, deklaroi se Prokuoria për Krimet e Rënda ka nisur një verifikim pasuror për Agron Xhafaj, i dënuar për trafik droge...
 • OPINION – PER ÇFARE E AKUZON PD MINISTRIN XHAFAJ?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Enkelejd Alibeaj – Deputet i PD-së Alfred Peza – Gazetar Gazment Bardhi – Ish-ministri i Drejtësisë Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, deklaroi se ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj ka ndihmuar vëllain e dënuar për trafik droge, duke përdorur...
 • OPINION – A DO TE BURGOSET SAJMIR TAHIRI?

  Të ftuar: Mark Marku – Petagog Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Preç Zogaj – Analist Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar dorëzimin e mandatit të deputetit nga Saimir Tahiri, duke e konsideruar akt dinjitoz. Në një intervistë për emisionin...
 • OPINION – ÇFARE NDODHI ME RAMEN NE BERLIN?

  Të ftuar: Klea Maliqi – Zv Ministre e Europës dhe Punëve të Jashtme Alfred Peza – Gazetar Preç Zogaj – Analist Ylli Manjani – Ish Minister i Drejtesisë Cfarë ndodhi me Ramën në Berlin? Zv.ministrja e Europës dhe Punëve të Jashtme, Klea Maliqi, të enjten në darkë, është shprehur se...
 • OPINION – “RIKTHIMI” I TAHIRIT DHE ORNELA VORPSI NE DEBATIN PER RAMEN; RAMA THELB APO FASADE?

  Të ftuar: Preç Zogaj – Analis Mustafa Nano – Gazetar Iris Luarasi – Pedagoge Grida Duma – Deputete e PD-së Belina Budini Pedagoge Mark Marku – Analist Alfred Peza – Gazetar Në lidhje telefonike: Sajmir Tahiri   “Rikthimi” i Tahirit dhe Ornela Vorpsi në debatin për Ramën! “Nuk ka bir nënë dhe bir...
 • OPINION – MIELL DHE VEZE, TENSION NE PARLAMENT/E VERTETA E ARRESTIMIT TE ILIR METES!

  Të ftuar: Edmond Spaho – Deputet i PD-së Taulant Balla – Deputet i PS-së Armand Shullaku – Gazetar Endrit Brahimllari – Deputet i LSI-së Alfred Peza – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Miell dhe vezë, tension ne parlament/E vërteta e arrestimit të Ilir Metës!  Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Edmond Spaho është...
Emisione