ambsada amerikane

  • Vdekja e Major Tanushit/ Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet

    Ambasada amerikane ka reaguar për vdekjen e Major Klodian Tanushit si pasojë e shpërthimit të minës në Letoni, ku humbi jetën edhe nëntetarja Zarife Hasani. “Shtetet e Bashkuara shprehin ngushëllimet më të thella për familjen dhe miqtë e Majorit Klodian Tanushi, i cili humbi jetën në krye të detyrës...
Emisione