Anjeza Maja

 • OPINION – MBAJTJA NE FORME, USHQIM APO SPORT?

  Të ftuar: Anjeza Maja Arvin Kita Deborah Keçi Arjon Muça Xhemal Hoxha Albana Daka...
 • OPINION – GUZHINIERE PER PASION!

  Të ftuar: Enkel Demi Alfio Rrotani Indrit Cela Tefta Pajenga Arta Elezaj Mirela Andoni Anjeza Maja Fikrie Ukelli Gazetari Enkel Demi është i njohur për pasionin e tij për gatimin dhe kuzhinën. I ftuar në emisionin “Opinion” ku flitet pikërisht për këtë temë, Keli tha se tashmë është bërë...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Sfida – Rashel Kolaneci me Seldi Qalliu dhe Leila Kraja me Robert Berisha Sfida Finale – Monika Lubonja dhe Donald Veshaj Sfida Finale – Leila Kraja dhe Robert Berisha Sfida – Monika Lubonja me Donald Veshaj dhe Kiara Tito me Sazan Guri Sfida Finale – Eni Jani dhe Genc...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj  Shpallja e fituesit!...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj Shpallja e fituesit! ...
 • DANCE WITH ME ALBANIA 5

  Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu Monika Luboja dhe Donald Veshaj Leila Kraja dhe Robert Berisha Kiara Tito dhe Sazan Guri Eni Jani dhe Genc Fuga Anjeza Maja dhe Romeo Veshaj Shpallja e fituesit! ...
 • “Dance With Me”/ Çfarë i ka ndodhur Anjeza Majës?

  Nuk ka shkuar ashtu siç duhet kjo e hënë për Anjeza Majën. Prezantuesja televizive nuk do të kërcejë këtë mbrëmje në spektaklin “Dance With Me” , pasi është dëmtuar në këmbë. Produksioni ka menduar që Anjeza të qëndrojë në panelin e jurisë. Anjeza Maja: Më duket më i bukur...
 • FAMILJA!

  Episodi 6 – Pjesa 1 Episodi 6 – Pjesa 2 Episodi 6 – Pjesa 3 ...
 • “Do doja të kisha familje, tani jam fiks në kohën e duhur” (Video)

  Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë vëmendje. Bëhet fjalë për Anjeza Majën, të cilën së fundimi e kemi parë në ekran si konkurrente të spektaklit “Dance With Me”, në Tv Klan. Sot Maja ishte e ftuar në emision “Rudina” në...
 • Anjeza Maja rrëfen eksperiencën në “Dance With Me” (Video)

  Pas eksperiencës si moderatore në emisionin e mëngjesit, Anjeza Maja i është rikthyer spektaklit. Ajo sëbashku me partnerin e saj Romeo Veshaj janë çift konkurrentësh në “Dance With Me”. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, nga ku rrëfeu eksperiencën e saj si balerinë. “Është e tmerrshme...
 • ANJEZA MAJA: EKSPERIENCA IME E RE SI BALERINE; PIKTORI QE PIKTURON NE LUGE TE DRUNJTA KOSTUMET POPULLORE SHQIPTARE!

  Të ftuar: Anjeza Maja – Moderatore Pas eksperiencës si moderatore në emisionin e mëngjesit, Anjeza Maja i është rikthyer spektaklit. Ajo sëbashku me partnerin e saj Romeo Veshaj janë çift konkurrentësh në “Dance With Me”. Ajo ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan, nga ku rrëfeu...
 • OPINION – GATIMI PER PASION!

  Të ftuar: Anjeza Maja, Alfred Marku, Saimir Kodra, Eli Fara, Ralf Gjoni, Mesila Doda, Oriola Nebiaj, Enes Reka Sonte në emisionin Opinion është duke u trajtuar një temë shumë interesante. Bëhet fjalë për “Gatimin si pasion”, ku janë të ftuar 8 figura të njohur dhe që janë të lidhur...
Emisione