anti

  • Rikthehet Rihanna

    Rihanna është në majat e karrierës së saj në biznes. 30-vjeçarja po korr sukses me linjën e saj të kozmetikës dhe me  atë të të brendshmeve për femra. Ndërsa përsa i përket aspektit si këngëtare, ajo ka berë mungesa në tregun muzikor. Që nga viti 2016, pasi lançoi albumin...
Emisione