Anxhela Peza

  • RUDINA – EMISIONI 17 PRILL 2019!

    Gerta Heta – Këngëtare Artenisa Ozaj – Sipërmarrëse Anxhela Peza – Psikologe Olsi Beci – Fotograf Prindërimi është një proces i gjatë dhe i vështirë që kërkon jo vetëm dije, informacione, por edhe eksperiencë. Çdo ditë e jetës së fëmijës përbën një ngjarje të re ku të dy partnerët...
  • OPINION – STUDIMI: SHQIPTARET, SEKSI DHE MARTESA!

    Të ftuar: Enxhi Nasufi – Këngëtare Akil Pano – Pastor Blendi Salaj – Gazetar Zhaklina Lekatari – Gazetare Jeri Lalaj – Gazetare Anxhela Peza – Gazetare Mustafa Nano – Gazetar Alion Caci – Skenarist Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano i ftuar mbrëmjen e sotme në “Opinion” ka...
  • RUDINA – CILAT JANE NDERHYRJET ME TE KERKUARA ESTETIKE NGA SHQIPTARET; GRUPI FREE MC’S RIKTHEHEN PAS SHUME VITESH MUNGESE NE MUZIKE!

    Të ftuar: Elda Laze – Gazetare, njekohesisht autore e programit, “Doktor Plastik” Kiara Tito – Moderatore e programit “Doktor Plastik” Xhensila Pere – Modele, Anxhela Peza – Psikologe Ndërhyrjet estetike janë kthyer në trend vitet e fundit. Njerëzit gjithmonë e më shumë po i nënshtrohen ndërhyrjeve për të përmirësuar...
Emisione