Ardian Cuculi

  • Kukësi prezanton mesfushorin e Juventus

    Kukësi prezantoi të hënën dy afrimet të tjera për sezonin e ri. Mbrojtësin Ardian Cuculi, i cili në të kaluarën është aktivizuar me Partizanin dhe mesfushorin nga Guinea, Oumar Toure, i cili është në pronësi të Juventus. 19-vjeçari është aktivizuar me moshat e klubit torinez dhe së fundit në...
Emisione