ARJAN CURI

 • VARRIM APO MANIFESTIM POLITIK?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Në lidhje direkt: Arjan Çuri – Analist Orgest Sako – Gazetar Korrespondenti i Tv Klan, Orest Sako, të enjten, deklaroi se gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandinos...
 • Video/ Nis në ABC News “Provokacija” nga Mustafa Nano

  Mbrëmjen e 13 Shkurtit, në ABC News nisi emisioni më i ri “Provokacija”, drejtuar nga Mustafa Nano. Në hyrje të tij, gazetari Nano foli për ato që do të ndodhin në këtë emision. Sipas tij nuk do të ketë sherre dhe akuza të ngritura kuturu, por debat publik dhe...
 • Video/ Berisha përballë pedagogëve, flet për fatkeqësinë e tij më të madhe

  Ish-kryeministri Sali Berisha është përballur sot në “Zonë e Lirë” me pedagogët Ervis Iljazaj, Arjan Çuri, Fitim Zekthi, Besart Kadia dhe Klementin Mile. Duke marrë shkas nga protesta e ditës së nesërme, Çuri pyeti Berishën nëse do të ketë një rikthim të tij për të sjellë sërish Partinë Demokratike...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 535

  Të ftuar: AURELA HOXHA – ‘Nga ke humbur?’ Aurela bën ‘dashuri në Bjeshkët e Namuna’ Intervista “AURELA STYLE” ENDRI SHABANI ARJAN CURI – Ligji i plehrave: Pro dhe Kundër Intervista “PUNË PLEHRASH” KOSTANDIN BALLOMA – Mjeshtri që ju korrigjon hundët e bëra keq Intervista “ÇËSHTJE HUNDE” FUNDIM GJEPALI –...
Emisione