Arlinda Dudaj

 • RUDINA – EMISIONI 07 MAJ 2019!

  Të ftuar: Arlinda Dudaj – Shtëpia Botuese “Dudaj” Ajo është një grua ikonë, e veçantë dhe revolucionare, e cila ka frymëzuar botën me historinë e saj duke vënë forcën dhe zërin e saj në shërbim të idealeve më të larta. Bëhet fjalë pikërisht për ish-Zonjën e Parë të SHBA-së, Michelle...
 • OPINION – CFARE NDODHI ME KATEDRALEN E PARISIT?

  Të ftuar: Neritan Ceka Maks Velo Arlinda Dudaj Elvana Margariti Bora Kucuku Gazmend Bakiu...
 • OPINION – SI NDRYSHUAN PERSONAZHET NE OPINION!

  Të ftuar: Baton Haxhiu – Gazetar Besnik Mustafaj – Shkrimtar Arta Dade – Politikane Arbi Mazniku – Politikan Fjodora Fjora – Gazetare Genc Ruli – Politikan Arlinda Dudaj – Botuese Gjatë luftës së Kosovës një kronikë e BBC-së e shpalli gazetarin Baton Haxhiu të vdekur gabimisht, ndërkohë që ai...
 • OPINION – A LEXOJNE SHQIPTARET?

  Të ftuar: Arlinda Dudaj – Shtëpia botuese “DUDAJ” Dhurata Shehri – Pedagoge Franceska Muco – Insituti Europian Pashko Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Turjan Hyska – Moderator Alion Çaçi -Skenarist Rita Petro – Poete Gazetari Andi Bejtja, të mërkurën, deklaroi se një nga arsyet kryesore që...
 • RUDINA – SANREMO 2018; LEDIA SULAJ; KREMRAT “CAMELINE”!

  Të ftuar: Leontina Nika – gazetare Kulture “Abc News” Altin Goci – kantautor Arlinda Dudaj – botuese Altin Hazizaj – drejtues CRCA Ledia Sulaj – Prima Balerinë, TKOB Zamira Muça – Përfaqsuese “Cameline Herbal Cosmetics Albania”...
 • OPINION – C’MODEL KEMI NE JETE?

  Të ftuar: Mustafa Nano, Arlinda Dudaj, Ergys Mertiri, Kejdi Mehmetaj, Albatros Rexhaj, Arnida Çapi, Ilda Bejleri Në emisioni ‘Opinion’  mbrëmjen e sotme është duke u folur për modelet që ndjekim në jetë dhe personazhet nga të cilët inspirohemi. Ergy Mërtiri ka thumbuar pikërisht Noizy  dhe Çiljetën për këngën e...
 • OPINION – NGACMIMET SEKSUALE DHE HOLLYWOOD; IBRAHIMA DIOP!

  Të ftuar: Ergys Mertiri, Edmond Tupja, Jonida Shehu, Elton Ilirjani, Blendi Salaj, Arlinda Dudaj, Lorenc Vangjeli, Einxhel Shkira Emisioni “Opinion” ka diskutuar mbrëmjen e sotme rastet e abuzimeve seksuale të raportuara nga aktore të Hollivudit gjatë karrierës së tyre artistike dhe kryesisht për skandalin që plasi së fundmi me...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 17

  Të ftuar: Arlinda Dudaj dhe Herion Mustafaraj...
 • RUDINA – ARLINDA DUDAJ; GJIMNASTRADA “2017”!

  Të ftuar: Arlinda Dudaj, Mimoza Mevlani – Organizatore e Gjimnastradës...
 • OPINION – FEMIJE NE KOHE TE NDRYSHME!

  Të ftuar: Neritan Ceka, Arlinda Dudaj, Gjergj Bojaxhi, Auron Tare, Fjodora Fjora, Denata Toce,  Fjoralba Dizdari, Arber Çepani Profesori Neritan Ceka, sonte, në studion e emisionit “Opinion” në një udhëtim përgjatë fëmijërisë ka treguar për fillimin e klasës së parë, gjetjen e dy murtajave te dera e shkollës, si...
Emisione