Armand Bajrami

 • OPINION – PRAPASKENAT E DOREZIMIT TE KELMEND BALILIT!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Poli Hoxha – Gazetar Julian Hodaj – Zv Ministër i Brendshëm Armand Bajrami – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer në emisionin “Opinion” në Tv Klan momentet kur shkoi në fshatin Stjar të Delvinës, aty ku takoi Kelmend Balilin...
 • OPINION – SKANDALI, GJYQTARI QE KERKONTE SEKS!

  Të ftuar: Saimir Kodra – Moderator i emisionit “STOP” Juli Xhokaxhi – Gazetare Jordan Daci – Avokat Armand Bajrami – Gazetar Valbona Treska – Psikologe I ftuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin “Opinion”, për të folur mbi skandalin e publikuar nga “Stop” ku gjyqtari i Gjykatës së...
 • OPINION – VRASESI I NUSES DHE KUNATES!

  Të ftuar: Erion Kristo – Petagog Mesila Dodo – Sekretare e përgjithshme e PDIU Armand Bajrami – Gazetar Rita Petro – Sociologe Ergys Mertiri – Sociolog Klodiana Lala – Gazetare Krimi i rëndë në familje që ndodhi në Ballsh mbrëmjen e 2 janarit është duke u trajtuar sonte në...
 • OPINION – ARRESTIMET, KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Armand Bajrami – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Ylli Manjani – Ish-ministri i Drejtësisë Klodiana Lala – Gazetare   Ish-ministri i Drejtësisë nga radhët e LSI-së, Ylli Manjani ka reaguar ashpër kundër arrestimit të dy ish-deputetëve të Partisë Socialiste Arben Çuko dhe Arben Ndoka. I ftuar në...
 • OPINION – BABALE-XHAFAJ, PERGJIMI 2!

  Të ftuar: Ervin Salianji – Deputet i PD-së Lorenc Vangjeli – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Basir Collaku – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, të mërkurën, deklaroi se në Britaninë e Madhe ka vajtur zëri i Agron Hysenit dhe jo...
 • OPINION – CFARE THOTE XHISIELA MALOKU?

  Të ftuar: Klodjana Lala – Gazetare Mentor Kikia – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Arjan Curri – Petagog Artan Hoxha – Analist   25-vjeçarja Xhisiela Maloku, e reja që fillimisht denoncoi dhunë dhe përdhunim nga Rexhep Rraja, djali i deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rraja, por më pas i...
 • OPINION – MISTERI I TOYOTA-s ME MILIONA EURO!

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetare Prenç Zogaj – Analist Lorenc Vangjeli – Analist Armand Bajrami – Gazetar Në lidhje telefonike: Ilir Doci – Konçensionari nga Gjermania Gazetarja Klodiana Lala është shprehur të hënën në studion e emisionit ‘Opinion’ se dy kushërinjtë Vladi të shpallur në kërkim për parat...
 • OPINION – FLET GAZETARI QE RREGJISTROI PERGJIMIN XHAFAJ; PIKEPYETJET E ÇESHTJES XHAFAJ?

  Flet gazetari që rregjistroi përgjimin Xhafaj! Jetmir Olldashi – Gazetari që rregjistroi përgjimin Xhafaj! Gazetari investigativ, Jetmir Olldashi, të hënën, ka treguar mënyrën se si kontaktoi me Dëshmitarin X, ose ndryshe Albert Veliun dhe mënyrën e regjistrimit të audio-përgjimit. Olldashi tregoi se përgjimi ishte bërë me stilolaps pasi “Babalja”...
 • OPINION – ÇFARE PO NDODH ME FATMIR XHAFAJN?

  Të ftuar: Prenç Zogaj – Analist Mark Marku – Petagog Alfred Peza – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Fatos Hakorja – Gazetar Gazetari i AbcNews, Armand Bajrami, të martën, deklaroi se Prokuoria për Krimet e Rënda ka nisur një verifikim pasuror për Agron Xhafaj, i dënuar për trafik droge...
 • OPINION – KUKESI NDEZ POLITIKEN E TIRANES!

  Të ftuar: Klodita Ferhati –  Deputete e PS-së Bashkim Shehu –Kryetar i Bashkisë së Kukësit Mark Marku – Gazetar Lorenc Vangjeli –Gazetar Armand Bajrami –Gazetar Desada Metaj – Lidhje direkte nga protesta perballe Drejtorise se Policise Kryebashkiaku i Kukësit Bashkim Shehu i ftuar në emisionin Opinion është shprehur se Rama nuk...
 • OPINION – ÇFARE FSHIHET PAS ARRESTIMEVE NE LEZHE?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Aldo Bumci – Deputet i PD-së Pjerin Ndreu – Deputet i PS-së Armand Bajrami – Gazetar   Gazetari Artan Hoxha është shprehur se gjyqtari i Gjykatës së Lezhës është kërcënuar me jetë, ndërsa e kishte të pamundur për të gjykuar objektivisht kryetarin Fran Frrokaj dhe zyrtarë...
 • OPINION – FIER, VRASJA QE TRONDITI SHQIPERINE!

  Të ftuar: Spartak Koka – Gazetar “Tv Klan” Artan Hoxha – Gazetar “News 24” Mentor Kikia – Kryeredaktor “Klan Plus”  Jorida Rustemi – Psikologe Armand Bajrami – Gazetar “ABC News” Artan Hoxha – Analist Gazetari Artan Hoxha ka shpjeguar në Opinion detaje nga vrasja e Agur Vrenozit, gjatë grabitjes...
 • OPINION – ARRESTIMET E DREJTORAVE, PO ME PAS?

  Të ftuar: Artan Hoxha, Mustafa Nano, Neshat Fana, Armand Bajrami Gazetari Artan Hoxha të martën është shprehur se rruga Elbasan-Gjinar, duhet të kishte përfunduar për dy vjet, por ajo është zgjatur për dhjetë vite dhe ende nuk ka përfunduar. Hoxha bëri me dije se tenderi është bërë në vitin...
 • OPINION – MOTI, SITUATA EMERGJENTE; SEKUESTRIMI I PRONAVE TE BALILAJT; GOMONIA E DROGES!

  Të ftuar: Mark Marku, Fatos Hakorja, Artan Hoxha, Fatos Hakorja, Lorenc Vangjeli, Preç Zogaj, Armand Bajrami, Lutfi Minxhozi; Lidhje direkte me: Tanja Porja Sekuestrimi i pronave të Balilajt! **** Kush e kishte gomonen e drogës? Policia bregdetare greke arriti të kapë një gomone me një sasi të konsiderueshme kanabisi...
 • OPINION – TE KUJT ISHIN 863 MIJE EUROT?

  Të ftuar: Artan Hoxha, Ola Xama, Gjergj Bojaxhi, Spartak Koka, Preç Zogaj, Armand Bajrami Prokuroria e Krimeve të Rënda i ka kërkuar Prokurorisë së Elbasanit dorëzimin e dosjes në ngarkim të shtetasit Orest Sota, i kapur pak ditë më parë me 860 mijë euro para kesh dhe dy leje...
 • OPINION – TAHIRI, HABILAJ DHE PERGJIMET ITALIANE!

  Të ftuar: Artan Hoxha, Armand Bajrami, Anduena Llabani, Ferdinand Dervishi, Spartak Koka Lidhje direkte me: Dritan Zagani Ish-shefi i kufirit në Vlorë dhe ish-shefi i Antidrogës në Fier, Dritan Zagani, sonte, ka deklaruar se grupet kriminale të trafikut të drogës në Shqipëri, kanë arritur të korruptojnë edhe policë të nivelit...
 • OPINION – KUSH E VRAU GJYTAREN!

  Të ftuar: Klodiana Lala, Mesila Doda, Arlinda Shella, Armand Bajrami, Akil Pano, Ergys Mertiri I ftuar në emisionin  “Opinion” gazetari i ABC news Armand Bajrami ka rrëfyer me detaje ngjarjen e ndodhur dy vite më parë mes gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi dhe bashkëshortit të saj Fadil Kasemi ku...
Emisione