Armand Shkullaku

 • OPINION – KUSH E TEPROI NE PROTESTEN E OPOZITES?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Fitim Zekthi – Opinionist Armand Shkullaku – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Mentor Kikia – Gazetar Në lidhje të drejtpërdrejte: Enkelejd Alibeaj – Ish-deputeti i PD Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj, i është përgjigjur mbrëmjen e së hënës kërkesës së Ramës për dialog....
 • OPINION – MISTERI I GRUAS NE GRABITJEN E RINASIT!

  Të ftuar: Spartak Koka Robert Rakipllari Mustafa Nano Armand Shkullaku Ermal Vija Artan Hoxha Alfred Peza Banda e grabitësve të parave brenda aeroportit të Rinasit më 9 Prill 2019, ka kryer testime 2 muaj përpara se të kryente goditjen finale. Gazetari i Tv Klan, Spartak Koka, ka deklaruar në...
 • OPINION – C’DO TE NDODHE NE PROTESTEN E SE SHTUNES!

  Të ftuar: Alfred Peza – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Mustafa Nano – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Analist Në lidhje te drejtpërdrejtë: Gazmend Bardhi – Ish Deputet i PD-së Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi ka thënë se në...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 650

  Gazi helmues serb dhe nderkombetaret! Te sjellesh ne jete nje femije: Detyre apo e drejte morale! Muzike / Sozia e Tunes kerkon falje! Shendeti juaj/ Ju duhet neurokirurg? Sonte Dr indat Arassi! Shperthen princi i Libofshes: Do bej parti politike! Sotir Qirjaqi kthehet nga Spliti i Kroacise!...
 • OPINION – KRIZA, NDERKOMBETARET DHE QENDRIMI I PS-së!

  Të ftuar: Andi Bejtja – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Mark Marku – Petagog Mustafa Nano – Gazetar Elisa Spiropali – Ministre për Marrëdhëniet me Parlamentin Lorenc Vangjeli – Analist Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali e ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan tha se opozita e...
 • Shkullaku: Dhuna vjen nga papërgjegjshmëria e pozitës

  Gazetari Armand Shkullaku i ftuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, tha se ngjarjet politike dhe dhuna e pranishme në protestat e opozitës janë si pasojë e papëgjegjshmërisë së mazhorancës. “Në një sistem kush e prodhon dhunën? Vjen nga papërgjegjshmëria e pozitës. Kur pushteti është në një dorë të...
 • OPINION – KRIZA POLITIKE, CFARE ZGJIDHJE DO TE KETE?

  Të ftuar: Iris Luarasi – Petagoge Andi Bejtja – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Clirim Gjata – Avokat Lorenc Vangjeli – Analist Në lidhje te drejtperdrejtë: Blendi Klosi – Përfaqësues i PS-së Aldo Bumci – Përfaqësues i PD- Së Deputeti i Partisë Demokratike Aldo Bumçi,...
 • OPINION – OPOZITA DJEG MANDATET, PO PASTAJ?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Në lidhje te drejtpërdrejtë: Luan Rama – Deputet i LSI-së Gazmend Bardhi – Deputet i PD-së...
 • OPINION – CFARE DO TE NDODHE NE PROTESTEN E OPOZITES!

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Mark Marku – Peragog Alfred Peza – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Iris Luarasi – Petagoge Në lidhje të drejtpërdrejtë: Monika Kryemadhi – Kryetare e LSI-së dhe Edi Paloka – Kryetar i grupit parlamentar i PD-së Monika Kryemadhi thotë...
 • OPINION – PROTESTA E STUDENTEVE, C’DO TE NDODHE?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetat Mark Marku – Analist Mustafa Nano – Gazetar Andi Bejtja – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Gazetari Blendi Fevziu në emisionin “Opinion” të kësaj të marte tregoi rastin e një studenti, i cili i kishte thënë pas kamerave se ishte detyruar t’i paguante...
 • VARRIM APO MANIFESTIM POLITIK?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Në lidhje direkt: Arjan Çuri – Analist Orgest Sako – Gazetar Korrespondenti i Tv Klan, Orest Sako, të enjten, deklaroi se gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandinos...
 • OPINION – KUSH E NDIHMON KRIMIN NE SHQIPERI?

  Të ftuar: Armand Shkullaku – Gazetar Prenc Zogaj – Analist Gazmend Bardhi – Ish Ministër i Drejtësisë Romina Kuko – Zv Ministre e Brendshme Mustafa Nano – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Në tel: Taulant Balla – Kreu i grupit paralamentar të PS Në lidhje te drejtpërdrejtë: Xhovalin Loka...
 • OPINION – E VERTETA E DENONCIMIT TE FUSHE-KRUJES!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Basir Collaku – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në lidhje direkte: Tauland Balla – Kryetar i grupit parlamentar të PS-së Emiljano Nuhu – Ish-oficer i policisë Ish-oficeri i policisë Emiljano Nuhu ka deklaruar në një...
 • OPINION – ÇESHTJA XHAFAJ,SHFAQET DESHMITARI!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – Gazetar Ervis Iljazaj – Gazetar Në lidhje te drejtpërdtejte: Gazmend Bardhi – Ish Ministër i Drejtësisë Ish-ministri i Drejtësisë, Gazmend Bardhi, të enjten, ka treguar mënyrën e intervistimit...
 • OPINION – A KA “SPIUNE” NE NEGOCIATAT ME GREQINE?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Preç Zogaj – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Alfred Peza – ish Deputeti i Partisë Socialiste të Shqiperisë Osman Metalla – Ish Deputet i Partisë Demokratike të Shqipërisë Glevin Dervishi – Këshilltar i Ministrit Të Punëve të Jashtme Lidhje e drejtpërdrejtë me: Kristaq...
 • OPINION – KUSH PO KERKON TE NDAJE KOSOVEN?

  Të ftuar: Edith Harxhi, Armand Shkullaku, Dastid Pallaska, Genti Caga, Mustafa Nano Analisti Destid Pallaska, të mërkurën, është shprehur në lidhje me ndarjen e Kosovës, se çështja nuk qëndron tek shkëmbimi i territoreve, por tek shkëputja e një territori nga Kosova. Pallaska theksoi se shkëmbim territoresh mund të kemi vetëm...
 • OPINION – C’DO TE BEJE OPOZITA PAS PROTESTES?; EKSTRADIMI I NAZIR SEITIT!

  Të ftuar: Armand Shkullaku, Edith Harxhi, Ylli Manjani, Preç Zogaj, Fitim Zekthi Gazetari Armand Shkullaku ka deklaruar se në protestën e opozitës duhej të kishte një hapje më të madhe të kualiteteve shoqërore që mbështesin frontin opozitar në vend. Shkullaku theksoi të hënën në studion e emisionit ‘Opinion’ se...
 • OPINION – CFARE DO TE NDODHE NE PROTESTEN E OPOZITES; ROBERTO TORRICELLI!

  Të ftuar: Mustafa Nano, Alfred Peza, Lorenc Vangjeli, Armand Shkullaku, Preç Zogaj, Mark Marku Kreu  demokrat Lulzim Basha ka folur në emisionin “Opinion” lidhur me organizimin e protestës së opzitës më 27 janar. “Protesta s’bëhet për PD-në, as për karriget tona. Protesta bëhet për drejtësinë e barabartë për të gjithë,...
 • OPINION – FUTBOLLI, DUKA APO FINO?

  Të ftuar: Artan Shyti, Fation Shehu, Denis Bastari, Armand Shkullaku, Çim Peka A e ka shfrytëzuar Armando Duka politikisht statusin e Federatës Shqiptare të Futbollit? Kjo ka qenë pyetja që ka ndarë në ide dhe qëndrime gazetarin Armand Shkullaku dhe avokatin Fation Shehu. Shehu të enjten në studion e emisionit...
 • OPINION -KUSH ESHTE MINISTRI ME I PELQYER I QEVERISE?

  Të ftuar: Armand Shkullaku, Dashamir Shehi, Mark Marku, Alfred Peza, Iris Luarasi, Mustafa Nano   Kreu i LZHK-së Dashamir Shehi ka diskutuar sot në Opinion lidhur me arritjet e listuara nga Kryeministri Rama gjatë 100 ditëve të para dhe gjatë vitit 2017, të listuara prej tij gjatë zhvillimit të...
Emisione