arrestohet 20-vjecari

  • I gjendet thikë dhe kundërshton policinë, prangoset 20-vjeçari

    Një i ri në Fier është arrestuar nga policia për mbajtje pa leje të armëve të ftohta dhe për kundërshtim të forcave të policisë. Në pranga ka rënë 20-vjeçari me iniciale F.L. Ai udhëtonte me makinën e tij tip Ford kur u ndalua nga patrulla për kontroll. Në çantën...
Emisione