Artan Rexhepi

 • Stop – Emisioni 224 (sezoni 4)

  Persona me uniformë policie e targa anlgeze ndalojnë qytetarin. Sot u mblodh për herë të parë komisioni hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.KQZ është mbledhur sërish, për të shqyrtuar ankimimet për procesin zgjedhor, ku bien në sy ankesat e PD-së, megjithëse kjo e fundit nuk e njeh procesin...
 • Gjyqtarja që shton dhe “gllabëron” prona (Video)

  “Stop” sjell edhe njëherë në vëmendje rastin e shtimit në mënyrë fiktive të 70 dynymëve tokë nga ana e gjyqtares së Elbasanit, Pajtime Fetahu. Gazetari depozitoi ankesa në KLGJ, KLP dhe Ministrisë e Drejtësisë, për falsifikim dokumentesh nga ana e zonjës Fetahu. Emisioni “Stop” tregon sesi u krijua nga...
 • STOP – EMISIONI 113 (SEZONI 4)

  Lajme të zymta për qiellin shqiptar/ Shqipëria shton korrupsionin. Nato nënshkroi sot protokollin e pranimit për Maqedoninë e Veriut, pas zgjidhjes së cështjes së emrit me Greqinë.Kryeministri Rama po zhvillon një vizitë zyrtare në Arabinë Saudite. Disa portale zviceriane e turke shkruajnë, se projekti i “Air Albania” ka dështuar....
 • Turpi i drejtësisë me rastin e Guximtar Boçit, “Stop” bën lëvizjen e radhës (video)

  Para më shumë se dy vitesh, në Tetor të vitit 2016, emisioni “Stop” në Tv Klan denoncoi rastin e ish-kryetarit të Gjykatës së Gjirokastrës Guximtar Boçi, i cili i kërkoi favore seksuale qytetares me iniciale R.I. për të dhënë një vendim gjyqësor në favor të saj. Kjo çështje ka...
 • STOP – EMISIONI 107 (SEZONI 4)

  Miliona për telefonat e deputetëve/ zyrtarë të rëndësishëm me dosje. Në 4 vjet deputetët shqiptarë marrin 1 miliardë lekë vetëm për shpenzime telefonike.Cdo deputet merr 170 mijë lekë në muaj, ndërsa krerët e grupeve dhe komisioneve,e kanë tarifën mujore 200 mijë lekë në muaj.Sot kryetarja e Autoritetit të Dosjeve...
 • STOP – EMISIONI 97 (SEZONI 4)

  Vetëdorëzohet Balili/ Zëri i Amerikës “hyn” në kazan. Mëngjesin e sotëm u mësua lajmi, se i shumëkërkuari Klement Balili u vetëdorëzua në policinë e Tiranës. Por kryeministri Rama e quajti sërish kazan median, që foli për vetëdorëzim, duke thënë, se edhe vetëdorëzimi ishte rezultat i një operacioni të mirëorganizuar....
 • 30 vjet burg për një vepër që nuk u provua dhe nuk u dëshmua kurrë (Video)

  Në 30 Korrik 2016, rreth orës 16:30 ndodhi një incident në afërsi të burgut të Vaqarrit. Një i burgosur u plagos me armë zjarri dhe prokuroria fajësoi për këtë 25-vjeçarin Ergys Kolaveri. Gjithë akuza u ngrit me arsyetimin se Kolaveri kishte ngatërrua objektiv, duke tentuar eliminimin e Gazmir Dacit,...
 • STOP – EMISIONI 83 (SEZONI 4)

  Vrapi për të ikur, edhe policët plotësojnë Lotarinë Amerikane. Ditën e djeshme është publikuar lajmi, se 80% e policëve kanë plotësuar lotarinë amerikane dhe synojnë të lënë Shqipërinë. Nga ana tjetër, në bazë të statistikave zyrtare, 330 mijë shqiptarë kanë marrë shtetësi të vendeve të BE-së nga 16 vitet...
 • Plagosi në vitin 2015, arrestohet i shpalluri në kërkim

  Specialistët e Sektorit kundër Krimeve të Rënda në policinë  e Durrësit kanë bërë të mundur ndalimin e një personi të shpallur në kërkim. Ai është Artan Rexhepi  39 vjeç, banues në Durrës të cilin gjykata e ka dënuar me 2 vjet burg, për veprën penale“Plagosja e rëndë me dashje”....
Emisione