Arvin Kita

 • OPINION – MBAJTJA NE FORME, USHQIM APO SPORT?

  Të ftuar: Anjeza Maja Arvin Kita Deborah Keçi Arjon Muça Xhemal Hoxha Albana Daka...
 • OPINION – USHQIME TE RREZIKSHME?

  Të ftuar: Dhurata Thanasi – Luga e Argjendtë Rashela Shehu – Gazetare Arvin Kita – Otium Enea Hoti – Drejtor i përgjithshëm në Drejtorinë Rregullatore Perputhshmërinë në Buqësi, Ushqim dhe Zhvillim Rural Saimir Kodra – Moderator i emisionit “STOP” Ilir Pilku – Ekspert i Buqësisë Çdo ditë në Shqipëri...
 • OPINION – A HAME USHQIME TE SIGURTA?

  Të ftuar: Altin Prenga, Blerina Bombaj, Sazan Guri, Silva Mana, Ilir Lloha, Arvin Kita, Fioralba Dizdari Mbrëmjen e kësaj të hënë në emisionin ‘Opinion’ po flitet për sigurinë e produkteve ushqimore që konsumojmë në jetë e përditshme. Teksa të ftuarit në panel kanë deklaruar se duhet patur kujdes në...
 • OPINION – PROFESIONET INVERSE!

  Të ftuar: Ejona Zaimaj/ Fermere Lorena Celosmani / IT Majore Enkeleda Tyrku / Ushtarake Rezarta Hoxha / Renea Soela Zani / Fotografe Ardi Borova / Parukier Paula Jaku / Futbolliste Arvin Kita/ Kuzhinier Oficere e RENEA-s Rezarta Hoxha, ka rrëfyer sonte në emisioni “Opinion” rreth punës së saj si...
 • RUDINA – AVENTURA E RE E GJERGJ LEKES; HISTORIA E IRENA DHE ARVIN KITA!

  Të ftuar: Gjergji Leka – Kantautor Irena dhe Arvin Kita...
Emisione