bie ne lume

  • Ishte me djalin 15-vjeçar, babain e merr rrjedha e lumit

    Një 55-vjeçar është raportuar i humbur dhe dyshohet se ka rënë në lumin e Bistricës. Ngjarja ka ndodhur pasditen  e djeshme në Sarandë. Policia thotë se 55-vjeçari me iniciale A.Sh. dyshohet se po kalonte nga fshati Çukë për në fshatin Berdenesh kur e mori rrjedha e lumit. Gjatë këtij...
  • Shoferi zihet me pasagjeren, humbin jetën 13 persona (Video)

    Një debat mes drejtuesit të autobusit dhe një pasagjereje, i ka marrë jetën 13 personave. Ngjarja ka ndodhur në lumin Yangtze në Chongqing në Kinë. Pamjet e sigurisë kanë treguar dhe momentin kur shoferi debaton me një grua e cila e gjuan me një telefon dhe më pas dhe...
Emisione