Bleona Qerreti

 • Bleona: Nuk kam shtëpi, rri në hotel

  Kurioziteti i “gazetarëve më thumbues”, të emisionit “Në Kurthin e Piter Pan” në Tv Klan ka qenë shumë i madh ndaj këngëtares Bleona Qerreti. Këngëtarja ka rrëfyer këshillat që i ka thënë mami i saj dhe ajo i zbaton me shumë përkimëri. -Po juve prindërit ju kanë thënë një...
 • Bleona Qerreti tregon “Në Kurthin e Piter Pan” sa fëmijë dëshiron të ketë

  Si të gjitha femra edhe Bleona Qerreti dëshiron të bëhet nënë. E ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan” këngëtarja e dashur për publikun, tha se dëshiron të ketë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë. ”Unë do doja të kisha 3 fëmijë, dy djem dhe një vajzë”....
 • OPINION – A NA BEN PARAJA TE LUMTUR?

  Të ftuar: Skerdilajd Faria – Klinika “KEIT” Bleona Qerreti – Këngëtare Ylli Gurra – Myfti i Tiranës Dritan Shakohoxha – Gazetar sportiv Mira Bogaxhi – Drejtore e Bashkimit tregtar të Shqipërisë Franceska Muco – Insituti Europian “Pashko” Ardi Asllani – Stilist Nga emisioni “Opinion” në Tv Klan, ku ishte...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 621

  Të ftuar: Bleona Qerreti – Bleona / Jeta, vepra, te rejat e fundit dhe klipi me i ri Intervista – “Ne rrjeten e Bleones” Intervista – “Nen lekuren e Bleones” Rez Veleshenja – Super personazhi / Vani fton Canin, Cani fton Vanin Intervista – “Veleshenja ky super aktor”...
 • Homazhe për poetin Alqi Boshnjaku (22 Shtator 1998)

  Të afëm dhe miq të shumtë kanë përcjellë për në banesën e fundit poetin Alqi Boshnjaku. Lot dhe keqardhje për ikjen e tij të parakohshme ku artistë dhe politikanë të shumtë ishin mbledhur për personin që gjatë karrierës së tij kishte shkruar vetëm për ta. Ajo çfarë do të...
Emisione