blogere

 • Blogerja poston foto para dhe pas lindjes

  Një blogere australiane ka publikuar në rrjetin social Instagram një foto të saj një ditë para se të lindte foshnjën dhe një foto pas lindjes. Hannah Polites, 28 vjeçe është shumë e lumtur pasi ka sjellë në jetë foshnjën e saj të dytë dhe nuk ka hezituar të publikojë...
 • Blogeret e modës, vajzat e apasionuara që duan të orientojnë mënyrën e veshjes

  Arjena Duçi është një fashion blogere e diplomuar si teknike laboratori por e bindur që nuk do ta ushtrojë kurrë profesionin e saj. Pasionin për modën e ka pasur që herët dhe e ka konkretizuar me një blog që sot ka arritur në 12 mijë ndjekës. “Vendosa të hap...
 • Macja paralizon 24-vjeçaren

  Një 24-vjeçare ka mbetur e paralizuar pas pushimeve të saj në Portugali në vitin 2014. Gemma Birch nga Britania, blogere e mediave sociale, u paralizua për shkak të një sëmundje nervore, për të cilën mjekët i thanë se e kishte marrë nga një mace. Në ditën e fundit të...
 • Foto/ Çfarë po ndodh me syrin e kësaj vajze?

  Sonia Leslie është një blogere e suksesshme me më shumë se 48 mijë ndjekës në Instagram. Por ekziston diçka që atë e vendos në vështirësi. Janë pyetjet e njerëzve për syrin e saj. Në syrin e djathtë ajo ka një shenjë dalluese që e bën irisin e syrit të...
Emisione