BORA ZEMANI

 • Surpriza e Bora Zemanit në “Këngën Magjike” (video)

  Nata e dytë e edicionit të 20-të të “Këngës Magjike” në Tv Klan ka startuar plot emocione ku nuk munguan surprizat. Natën e parë balerina Klaudia Pepa, përveç moderimit të spektaklit, performoi një numër baleti nën shoqërinë e balerinëve të Mediaset. Prezanca e balerinëve italianë i dhanë më shumë...
 • Klaudia dhe Bora ndajnë emocionet para nisjes së “Këngës Magjike”

  Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptare dhe Bora Zemani një moderatore shumë e dashur për publikun. Të dyja bukuroshet do të jenë përkrah Ardit Gjebreas në edicionin e 20-të të festivalit të këngës ‘Kënga Magjike 2018’. Ato kanë ndarë emocionet e tyre, pak minuta para...
 • Çfarë e përloti në emision Bora Zemanin? (Video)  

  Ajo ka një lidhje shumë të fortë me djalin e saj dhe duket se emocionohet sa herë e sheh. Moderatorja Bora Zemani e ftuar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan nuk i ka mbajtur dot lotët teksa shihte foto dhe video të Arborit. Ajo tha se është marrë...
 • Bora Zemani rrëfen eksperiencën e saj si moderatore në Tv Klan (Video)

  Ajo është një moderatore e njohur, e cila së fundmi është bërë pjesë e ekranit të Televizionit Klan. Fjala është për Bora Zemanin, të cilën tashmë e shikojmë çdo të diel krah Ardit Gjebreas, në moderimin e “Kënga Magjike”. Sot ajo ishte e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv...
 • RUDINA – BORA ZEMANI RREFEN EKSPERIENCEN E SAJ SI MODERATORE DHE SI NENE; “SANDER MAFISHJA” TREGON PRAPASKENAT E “PALLATIT 176”!

  Të ftuar: Bora Zemani – Moderatore Ajo është një moderatore e njohur, e cila së fundmi është bërë pjesë e ekranit të Televizionit Klan. Fjala është për Bora Zemanin, të cilën tashmë e shikojmë çdo të diel krah Ardit Gjebreas, në moderimin e “Kënga Magjike”. Sot ajo ishte e...
 • Video/ Ardit Gjebrea zbulon emrin e prezantueses së re tek “E Diela Shqiptare”

  Dy ditë pasi e mirëpriti në stafin e “E Diela Shqiptare” edhe me një postim në rrjetet sociale, prezantuesi i emisionit më të ndjekur të së dielës, Ardit Gjebrea konfirmoi për të gjithë teleshikuesit emrin e prezantueses më të re që i bashkohet ekipit të tij.     View...
 • Video/ Mustafa Nano: Bora Zemani, një grua erotike

  Njihet për provokimet e tij, dhe këtë ka bërë sërish sonte në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan. Mustafa Nano promovoi shfaqjen e tij stand up komedi që nis të enjten e ardhshme, por nuk mund t’u shpëtonte as pyetjeve të Arian Çanit. Se cilën grua e konsideron...
 • Video/ Muç Nano monolog provokues për Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin

  Moderatori i emisionit “Provokacija” në ABC News, Mustafa Nano, në monologun e tij mbrëmjen e sotme ka folur për dy vajza të ekranit, moderatoret sportive Bora Zemani dhe Ilda Bejleri. Monologun e nisi me Bora Zemanin, drejtuese e një emisioni sportiv në SuperSport. Por, Nano ndalet tek veshja e...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 19 (SEZONI 2)

  Të ftuar: Bora Zemani Landi dhe Armiri...
 • Video/ Mamaqi vë në siklet Zemanin: Ke filluar të nxjerrësh shalët pas ndarjes

  Drejtuesi i “Xing me Ermalin” Ermal Mamaqi duket se ka vënë në siklet moderatoren bukuroshe gjatë emisionit. Pasi foli për ndarjen, Mamaqi iu drejtua Zemanit duke i thënë se ka filluar të vishet me funde të shkurtra pas ndarjes, por moderatorja tha se gjithnjë është veshur me funde apo...
 • Video/ Bora Zemani e quan “gabimin më të bukur të jetës” Vin Velin

  Ndarja e moderatores Bora Zemani nga Dj Vin Veli bëri bujë në rrjetet sociale. Pas Velit, për ndarjen ka folur sot edhe Zemani. E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, moderatorja tha se s’ka qenë asnjëherë e martuar, por e ka patur të dashur Velin me të cilin ka...
 • Video/ Zërat për tradhti dhe fotot me femra, DJ Vin Veli flet për ndarjen nga Bora Zemani

  Ndarja e çiftit të njohur DJ Vin Veli dhe moderatores Bora Zemani është përfolur gjatë në rrjetet sociale, por asnjë prej tyre nuk ka pranuar të flasë më parë lidhur me këtë. Sot, Vin Veli ishte i ftuar në studion e “Rudina”, në Tv Klan, nga ku pranoi se...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 545

  BORA ZEMANI, ALBAN RAMOSAJ, BES BITRAKU, ARNITA BEQIRAJ, RENATO MEKOLLI, LAURA NEZHA, GRETA KOCI, NARD NDOKA, JESSY HENNESSY, DJ VICKY, XUM ALLUSHI, FJOLLA MORINA, ROBERT ALIAJ DRAGOT 12 ‘VIPAT’ E ‘DANCE WITH ME’ – Sonte ‘Talk with me’ në Zonë e Lirë PAPARAZZI TEST Intervista: “DARKA E FUNDIT” Intervista:...
Emisione