DEAMISHEL HOXHA

  • RUDINA – EMISIONI 02 MAJ 2019!

    Të ftuar: Megi Pojani – Aktore Ana Haxhimali – Aktore Deamishel Hoxha – Aktore Alberta Kamenica – Aktore Viola Gjoleka – Aktore “Hostel by Anabel” është një serial, i cili në fokus ka kryesisht rininë dhe mentalitetin që e rrethon. Seriali ka në qendër të tij 5 vajza dhe...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 654!

    Muzike / Anxhela dhe Mateus kendojne “Muza ime”! Politike: Debat, Vangjel Dule perballe Arjan Curit! Debati / A mund te jetojme pa tradhetuar? Nje serial ne web per here te pare ne Shqiperi! Gati Miss Skampa! “Po ti kush je”? Muzike / Glejvis kendon “A je e njejta ti”!...
Emisione