Dritan Llanaj

 • Skandali me pronën tek Spitali Ushtarak, Prokurori falenderon emisionin “Stop” (Video)

  Pak ditë më parë, në emisionin e datës 25 Prill, një qytetar denoncoi falsifikimin e një vendimi të AKKP-së, për t’i marrë pronë shtetërore Spitalit të Traumës. Vendimi u kthente pronën trashëgimtarëve Pazari dhe një pjesë e kësaj prone ishte te Spitali Ushtarak. Sipas vendimit, kur spitali të privatizohej,...
 • STOP – EMISIONI 177 (SEZONI 4)

  Këngë për Enver Hoxhën në shi, si e përkujtuan 5 majin veteranët. Sot nisi shpallja e fituesve për qytetarët, që kanë aplikuar për lotarinë amerikane. Të dielën u përkujtua 5 maji, dita e dëshmorëve. Megjithë kushtet e papërshtatshme të motit, veteranët dhe nostalgjikët e komunizmit, si cdo vit vizituan...
 • Prokuroria urdhër ndalimi për biznesmenin e njohur

  Ndalohet me urdhër të Prokurorisë së Tiranës një biznesmen në fushën e ndërtimit dhe dy shtetas të tjerë. Dritan Llanaj, së bashku me Kadri Pazari e Arben Caci dyshohen se kanë falsifikuar dokumentat për 25 mijë metër katror tokë në Laprakë. Bëhet fjalë për një sipërfaqe toke në Laprakë...
 • Investigimi i Stop: Si u falsifikua dhe u mor prona shtetërore te Spitali i Traumës (Video)

  Emisioni “Stop” në Tv Klan ka investiguar se si një sipërfaqe shtetërore toke prej 174 mijë metra katrorë e Spitalit të Traumës, u mor nga privati. Indicia u mor nga një qytetar anonim, i cili ka qenë pjesë e administratës, dhe denoncoi pranë emisionit falsifikimin e një vendimi të...
 • STOP – EMISIONI 169 (SEZONI 4)

  Policë cekë në bregdet dhe grimca humoristiko-politike…?! Ambasadori çek në Shqipëri tha sot, se këtë verë tre patrulla policie nga Çekia, do të patrullojnë në Vlorë dhe zona të tjera bregdetare, për shkak të shtimit ë numrit turistëve cekë në vendin tonë. Të rinjtë e PD-së dhe LSI-së protestuan...
 • Emri/ Pranga ndërtuesit mashtrues

  Specialistët e Hetimit të Krimit Ekonomik dhe Finaciar pranë Policisë Tiranë, vunë në pranga Dritan Llanaj, 41 vjeç, banues në Tiranë. Gjykata e Rrethit Gjyqësorë Tiranë me vendimin e datës 07.05.2018 ka caktuar ndaj Llanajt masën e sigurimit “Arrest me Burg” për veprat penale “ Falsifikim i vulave dhe stampave”, Ndërtim...
Emisione