Elvis Iljazaj

  • OPINION – THACI PERGJIGJET PER VUCIC, RAMEN DHE METEN!

    Të ftuar: Hashim Thaci – Presidenti i Kosovës Erl Murati – Gazetar Mirela Milori – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Elvis Iljazaj – Gazetar Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka bërë një deklaratë të fortë nga studio e emisionit “Opinion” në Tv Klan. Kreu i Shtetit të Kosovës deklaroi...
  • OPINION – CDO TE NDODHE PAS PROTESTES SE OPOZITES!

    Të ftuar: Anila Basha – Gazetare Prenc Zogaj – Gazetar Andi Bejtja – Gazetare Elvis Iljazaj – Gazetar Juli Xhokaxhi – Gazetare Andi Bejtja mendon se pika e vlimit e përplasjes mes opozitës dhe qeverisë mund të arrijnë në 30 qershor, ditë kur janë dhe zgjedhjet lokale. Në Opinion,...
Emisione