Emisioni Stop 24 prill 2019

 • Konflikti, DAR Fier ul në detyrë drejtoreshën e shkollës (Video)

  Silvana Seitaj, nga Fieri, i është drejtuar emisionit “Stop” për të denoncuar drejtoreshën e DAR Fier, që sipas saj, e ka ulur në detyrë pas 3 vjetësh në drejtimin e shkollës “Feride Begaj”në Gorishov. Pas disa situatave konfliktuale mes të dyjave, në periudhën Tetor-Nëntor 2018, më 10 Janar 2019,...
 • Me pronë në qendër të Korçës, ekspertët ja nxjerrin në periferi dhe pa leje (Video)

  Qytetari Agim Mezini nga Korça, i është drejtuar emisionit “Stop” në Tv Klan për një çështje pronësie. Bëhet fjalë për një banesë të vjetër të Fuat Merdanit, që ndodhet te pazari i vjetër në qytetin e Korçës. Pronësia e banesës së vjetër i ka kaluar 4 trashëgimtarëve të tij....
 • STOP – EMISIONI 168 (SEZONI 4)

  Binjaket shqiptare ngrenë në këmbë Italinë/ Patozi si Ronaldo. Dy binjake shqiptare, Ina dhe Serena Sinani, kanë marrë pjesë në spektaklin “Voice of Italy”, duke ngritur jurinë në këmbë, pas përformancës së tyre me këngën rep “Shumë pis”.Nesër mblidhet parlamenti në seancë plenare, ndërsa opozita ka menduar një tjetër...
 • Binjaket shqiptare ngrenë në këmbë Italinë (Video)

  Binjaket shqiptare, Ina dhe Serena Sinani, kanë marrë pjesë në spektaklin “Voice of Italy”, duke ngritur jurinë në këmbë, pas përformancës së tyre me këngën rep “Shumë pis”. Në videot e tjera të “Stop” do të ndiqni: Astrit Patozi, pasi regjistroi partinë e re “Bindja Demokratike”, tha se ndjehet si...
Emisione