enea keqa

  • Tentoi të vriste 29-vjeçarin, polica zbardh ngjarjen  

    Tiranë- Zbardhet ngjarja e ndodhur mbrëmjen e 14 Marsit 2019, ku në rrugën “Prokop Mima” u plagos në këmbë me armë zjarri 29- vjeçari, Enea Keqa. Policia identifikon dhe shpalli në kërkim autorin me iniaiclet A. B., 30 vjeç, banues në Tiranë. Sipas policisë 30- vjeçari ka tentuar të...
  • Qëllohet me armë 26-vjeçari në kryeqytet (Emri)

    Një 26-vjeçar i quajtur Enea Keqa ka mbetur i plagosur me armë mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Sipas burimeve paraprake të tvklan.al, ngjarja ka ndodhur tek Komuna e Parisit në një kryqëzim rrugor. Personi që është qëlluar me armë ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ai është dërguar në...
Emisione