enkel demi

 • OPINION – SI NDRYSHOI TIRANA NE 100 VJET!

  Të ftuar: Dashamir Shehi – Ish Deputet i PD Enkel Demi – Gazetar Gentjana Keraj – Petagoge Rezarta Delisula – Gazetare Gazmend Bakiu – Shkrimtar...
 • OPINION – GUZHINIERE PER PASION!

  Të ftuar: Enkel Demi Alfio Rrotani Indrit Cela Tefta Pajenga Arta Elezaj Mirela Andoni Anjeza Maja Fikrie Ukelli Gazetari Enkel Demi është i njohur për pasionin e tij për gatimin dhe kuzhinën. I ftuar në emisionin “Opinion” ku flitet pikërisht për këtë temë, Keli tha se tashmë është bërë...
 • Përse Tom Kuka? (Video)

  Për dy vite me radhë askush nuk e njihte autorin me emrin “Tom Kuka” edhe pse u përfol që ai ishte një njeri i medias dhe shumë i njohur me publikun. Pas botimit të librit “Hire mbi Kalldrëm”, Tom Kuka mbeti anonim në imazhin e tij. Por, pas suksesit...
 • RUDINA – ENKEL DEMI, SHKRIMTARI QE QENDRON PAS PSEUDONIMIT TOM KUKA; EVA GOLEMI, NJE “JETE” NE SKENEN E TKOB!

  Të ftuar: Enkel Demi – Moderator Për dy vite me radhë askush nuk e njihte autorin me emrin “Tom Kuka” edhe pse u përfol që ai ishte një njeri i medias dhe shumë i njohur me publikun. Pas botimit të librit “Hire mbi Kalldrëm”, Tom Kuka mbeti anonim në...
 • OPINION – SI IU PERGJIGJ RAMA – METES?

  Të ftuar: Ulsi Manja – Deputet i PS-së Iris Luarasi – Petagoge Andi Bejtja – Gazetar Flamur Noka – Deputet i PD-së Enkel Demi – Gazetar, moderator Përplasja mes Presidentit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama lidhur me mosdekretimin e emrit të Sandër Lleshit si Ministër i Brendshëm po...
 • RUDINA – IVA TICO DHE ENKEL DEMI RREFEJNE PASIONIN E TYRE PER GATIMIN; MONIKA LUBONJA: NUK E PRISJA TE MERRJA CMIM NE KOKO FEST!

  Të ftuar: Iva Tiço – Gazetare Enkel Demi – Gazetar/Moderator Ata janë të dy gazetarë të mirënjohur, shumë të dashur për publikun por që i bashkon me njëri-tjerin jo vetëm profesioni, por edhe një pasion i përbashkët, ai i gatimit. Sot të ftuarit e parë këtë pasdite te “Rudina”...
 • Video/ Enkel Demi dhe Iva Tiço, gazetarët që kanë pasion gatimin

  Ata janë të dy gazetarë të mirënjohur, shumë të dashur për publikun por që i bashkon me njëri-tjerin jo vetëm profesioni, por edhe një pasion i përbashkët, ai i gatimit. Sot të ftuarit e parë këtë pasdite te “Rudina” në Tv Klan, ishin të ftuar Enkel Demi dhe Iva...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 72

  Të ftuar: Majlinda Bregu dhe Enkel Demi...
 • Video/ Majlinda Bregu flet për fëmijërinë

  Ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shikojmë nëpër panele televizive nga ku flet për politikë apo çështje të tjera, sot politikania Majlinda Bregu ka sfiduar veten në kuzhinë. Bregu ishte e ftuar në emisionin “Kush vjen për drekë” nga ku tha se është hera e saj e parë që gatuan...
Emisione