Enriketa Kroi

  • ZONE E LIRE – EMISIONI 647

    Kerkohet nje President per Shqiperine e Madhe! “Nga ke humbur”? Muzike / Ana Kabashi vjen me “na thej”! Boks / Xhuljo Vrenozi ose aventura e fierakut ne ring! Je shtatzane? Dr Kroi dhe Dr Kati po te presin! Balet / Te gjithe te “Dhoma 12”! Muzike / Gazza nga...
  • RUDINA – EMISIONI 18 JANAR 2019!

    Të ftuar: Iva Mera – Moderatore Ajo është një moderatore e dashur për publikun, që ka krijuar profilin e saj prej 12 vitesh. Nga dalja e parë në ekran, Iva Mera ka provuar eksperienca të ndryshme në karrierën e saj si moderatore dhe jo vetëm. Sot ajo ishte e...
Emisione