Era Rusi

 • FAMILJA!

  Episodi 5 – Pjesa 1 Episodi 5 – Pjesa 2 Episodi 5 – Pjesa 3 ...
 • Era Rusi zbulon “dashurinë” e re (Video)

  Këngëtarja Era Rusi është një nga emrat më të talentuar në muzikën shqiptare dhe zëri i saj është i pangatërrueshëm. Por kur vjen puna tek pasionet, ato janë tejet të veçanta. Këngëtarja ka zbuluar sot në emisionin “Rudina” në Tv Klan se dashuria e saj e re është sporti...
 • “Më dhemb dashnia”

  Ajo është një nga zërat më të spikatur të skenës muzikore, si edhe një nga këngëtaret më të dashura të publikut. Së fundmi ka ardhur me disa këngë të reja për publikun shqiptar, me bashkëpunime me këngëtarë si Ylli Baka apo Remzije Osmani, këngë të cilat publiku i ka mirëpritur....
 • RUDINA – ERA RUSI RREFEN PASIONIN PER ARMET; DUKESHA MORGHAN MARKLE DHE PRINCI HARRY NE PRITJE TE FEMIJES SE TYRE TE PARE!

  Të ftuar: Era Rusi – Këngëtare Ajo është një nga zërat më të spikatur të skenës muzikore, si edhe një nga këngëtaret më të dashura të publikut. Së fundmi ka ardhur me disa këngë të reja për publikun shqiptar, me bashkëpunime me këngëtarë si Ylli Baka apo Remzije Osmani,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 630

  Të ftuar: Kastro Zizo, Eneda Tarifa, Robert Berisha Intervista: “Cuna dhe Goca” Gent Zenelaj, Romir Zalla, Driada Dervishi, Monika Lubonja, Sokol Angjeli, Donald Shehu, Alban Musa, Alesia Xhemalaj Intervista: “Te gjithe per dreq” Era Rusi Intervista: “A po te dhemb dashnia Era?” Koloreto Cukali, Issa Joe, Ervin bejleri,...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 617

  Të ftuar: Anxhela Peristeri – Muzike / Anxhela e cmendur nga dashuria Intervista – “Cmendurite e Anxheles” Enxhi Cuku – Kinema / Enxhi na rrefen « Internimin » e dashurise Intervista – “Dashuri ne bunkerin komunist” Era Rusi – Muzike / Era na prek « Telat e zemres »...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 58

  Të ftuar: Era Rusi dhe Graciano Tagani...
 • Video/ Balerini i Tv Klan: Përse nuk iki nga Shqipëria

  Balerini i trupës së baletit të Tv Klan, Graciano Tagani ishte sot në emisionin “Kush vjen për drekë” nga ku foli edhe për profesionin e tij si balerin. I pyetur nëse do të zgjidhte të bënte karrierë jashtë Shqipërisë, balerini i vendosur tha se as nuk e ka menduar...
 • RUDINA – ENDRI, STEFI DHE ERA NE JETEN E NATES; SEMUNDJA “LUPUS”!

  Të ftuar: Endri dhe Stefi Prifti, Era Rusi Rubrika “Quiz”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 574

  HENRI CILI vs MAJLINDA BREGU Dorëheqja e Lul Bashës. Pro dhe Kundër JULIAN ZYLA, BATON HAXHIU, ARMAND SHKULLAKU Edi Rama i shpartalloi të gjithe. Po tani? MASSIMO LIVOLSI – ‘Solarin’, cel me i sigurt ne bote tani edhe ne Shqiperi GUIDO BASSI – Mjeku ortoped në spitalin Amerikan INGRID...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 561

  STRESI – ‘Nga ke humbur?’ Personazhi/Stresi rikthehet pas arratisë me ‘Mos u dorëzo’ Intervista: “KUR DORËZOHET STRESI”   TRINGA KAY – ‘Po ti kush je?’ Muzikë/Tringa Kay vjen nga Suedia me ‘I huaj’ Intervista: “I HUAJ”   JAMARBËR HOXHA, MIRANDA HOXHA, KUJTIM HOXHA – Sot autik, nesër gjeni. Ja historia e...
 • RUDINA – RIKTHEHET LULI BITRI; TERAPIA E SHUSHUNJAVE; ERA RUSI!

  Të ftuar: Luli Bitri – Aktore Gentian Dautaj – Terapist shushunjash Era Rusi – Këngëtare...
 • RUDINA – STARTON PAS NJE VITI, “RUDINA”!

  Të ftuar: Leonard Solis – Mjek Grida Duma – Politikane Rezarta Skifteri – Stiliste Albert Dumani – Drejtor programacioni, TV Klan Orjola Pampuri – Psikologe Era Rusi – Këngëtare...
Emisione