ermira causholli

 • RUDINA – EMISIONI 11 QERSHOR 2019!

  Të ftuar: Cindy Marina – “Miss Universe Albania 2019” Ermira Çausholli – Moderatore/Gazetare Ina Buxhelaj – Doktoreshë Neurologe/Spitali Amerikan 3...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 134

  Të ftuar: Ermira Çausholli dhe Gjergj Bojaxhi...
 • Video/ Ermira Çausholli rrëfen historinë e dashurisë 

  Ajo spikati vite më parë me një format shumë interesant që zbulonte të fshehtat e lidhjeve të dashurisë së personazheve të njohur. “Histori dashurie” ishte program që do ta bënte Ermira Çausholli të njohur për publikun. Çausholli ishte protagoniste në studion “Rudina” në Tv Klan nga ku rrëfeu historinë...
 • RUDINA – “PROVOKACIJA” E MUSTAFA NANOS; ERMIRA ÇAUSHOLLI PERTEJ EKRANIT!

  Të ftuar: Mustafa Nano – Analist dhe drejtues i programit “Provokacija”, në Abc News Prej 13 Shkurtit në ekranin e AbcNews, çdo të martë ka filluar një emision i ri, me ideator dhe drejtues gazetarin e njohur Mustafa Nano. “Provokacija” duket se që në titull provokon, është një format “talk...
Emisione