Esmeralda

 • Ish e fejuara përndjek çiftin që ditën e parë të lidhjes

  Dy histori të ngjashme të lindura në Facebook por njëra e përfunduar dhe tjetra në zhvillim. Esmeralda është martuar me Erjonin pasi janë njohur në rrjetet sociale dhe së shpejti presin të bëhen prindër. Por gjatë kësaj pritje të ëmbël një person i tretë po e “hidhëron” lumturinë e...
 • 20 transplante veshke u kryen në 2018

  20 pacientë kanë mundur të kryejnë transplantin e veshkave në spitalet private me anë të financimit 100% nga shteti. Esmeralda është një prej këtyre pacientëve, e cila u vizitua edhe Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë qëndrimit në spital. “Ti Esmeralda je një ndër 20 rastet, të cilët përgjatë...
 • Cubi: “Duplex” në Tv Klan totalisht ndryshe nga “Apartamenti 2XL”

  Prej vitesh ajo njihet si Cubi, ndoshta, ndoshta me këtë emër ka lindur, pasi që e vogël babai e ka thirrur Cubi dhe dashje pa dashje është ky emri i saj i artit. Nëse dikush do e thërriste Esmeralda është e sigurt që ajo nuk do e kthente kokën...
 • Adoleshentja futbolliste i premton zv/trajneres: Nuk do ha më 2 sufllaqe dhe një sanduiç në ditë

  Rubrika “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare”, në të dielën e fundit të muajit Shkurt, nisi me një histori mjaft interesante. Tema kryesore ishte sporti dhe specifikisht futbolli. Esmeralda, një adoleshente nga Dibra që banon në Tiranë, është shumë e apasionuar pas futbollit dhe e ushtron...
Emisione