gjendet trupi

  • U mbyt 3 ditë më parë, gjendet trupi i 55-vjeçarit

    Polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e pajetë të 55- vjeçarit që u mbyt tre ditë më parë në lumin e Bistricës. “Sot rreth orës 10:15, pas tre ditë kërkimesh është bërë e mundur gjetja e trupit të 55 vjeçarit  me inicialet A.Sh, në Lumin e Bistricës rreth 300...
  • Vrasja e shqiptares në Amerikë/ Dëshmia e të dashurit në polici përpara se të vriste veten

    Detektivët në Los Anxhelos të cilët po kërkonin studenten e zhdukur shqiptare, Adea Shabani, kanë gjetur një trup që besojnë se mund t’i përkasë Shabanit, të groposur në një zonë të kafshëve të egra në veri të Kalifornisë.   25 vjeçarja, ishte zhdukur që nga pasditja e 23 Shkurtit,...
  • Gjendet trupi i pajetë i 38-vjeçarit që u mbyt në lumin Vjosa

    Polumbarët kanë mundur të gjejnë trupin e pajetë të 38-vjeçarit me iniciale A.N që u mbyt pasditen e djeshme në lumin Vjosa në fshatin Mifol të Vlorës. Policia u njoftua dje nga banorët se 38-vjeçari kishte hyrë në lumë dhe ishte mbytur. Grupi hetimor ka nisur punën për të...
Emisione