holta pilz

 • RUDINA – EMISIONI 20 MAJ 2019!

  Të ftuar: Holta Pilz – Bodybuilder Jonida Tushe – Bodybuilder Markel Sena – Bodybuilder Pas 23 vitesh mungesë, Federata Shqiptare e Bodybuilding dhe Fitness organizoi në datën 4 Maj në sallën e koncerteve të Universitetit të Arteve në Tiranë, Kupën e Shqipërisë në Bodybiulding dhe Fitness. Në aktivitet morën...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 629

  Të ftuar: Holta Pilz Intervista: “Nje buildere si Holta Pilz” Edmond Tupe, Robert Aliaj Dragot Intervista: “Kujtimet e Karrikes” Alketa Haxhiu, Rose Anne Bisiaux, Remi Allaigre, Claire Jarjat Gezim Kame, Eva Alikaj, Viktor Zhusti Intervista: “Terror” Liridon Rashiti Riad Celufaj, Senad Nikshiqi Intervista: “Riadi, heroi i kuq”...
 • Arian Çani i prek të pasmet bodybuilderes shqiptare (Video)

  Holta Pilz është një bodybuildere mjaft e famshme në Shqipëri dhe jo vetëm. Ajo ka fituar shumë konkurse ndërkombëtare. Vetëm pak ditë më parë bodybuilderja fitoi vendin e tretë në botë për bodybuilder në kompeticionin botëror “Olympia Physique”. Pilz ishte sot e ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në...
 • Holta Pilz, modelja shqiptare e bodybuilding që fitoi vendin e 3-të (video)

  Modelja e Bodybuilding, Holta Pilz është shpallur fituese e vendit të tretë në kompeticionin botëror “Olimpia”. E ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, Pilz tha se kompeticioni u zhvillua 6 ditë më parë në San Marino në Itali. Ajo tregoi se bën pjesë në kategorinë “Women...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 185

  Të ftuar: Holta Pilz dhe Frenkli Koci...
 • RUDINA – “8 FEMRAT” NE TEATRIN KOMBETAR; HOLTA PILZ; ARINDA GJONI!

  Të ftuar: Zamira Kita – Aktore, Drejtore e teatrit Andon Zako Çajupi në Korçë Rajmonda Bulku – Aktore Driada Dervishi – Regjisore Holta Pilz – Modele Bodybilding, trajnere Arinda Gjoni – Këngëtare...
Emisione