humbet jeten punetori shqiptar

 • Aksident në punë, humb jetën shqiptari në Itali

  Një punëtor shqiptar ka humbur jetën gjatë një aksidenti në punë. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në një kantier ndërtimi në Torino të Italisë. Sipas medias italiane “Torino Today”, viktima është Kastriot Ndou 44 vjeç. Raportohet se punëtori shqiptar u rrëzua nga lartësia. Në vendngjarje shkuan forcat zjarrfikëse...
 • Humbet jetën 41-vjeçari shqiptar në Greqi

  Një 41-vjeçar shqiptar në Greqi ka humbur jetën fatalisht duke punuar në një tokë bujqësore në Halkidiki të Selanikut. Sipas mediave vendase, shqiptari po punonte me një mjet bujqësor dhe në rrethana të paqarta u pre në pjesën e barkut. Drejt vendngjarjes u nis me urgjencë ndihma e shpejtë,...
 • Humbet jetën punëtori shqiptar në Itali (Emri)

  Një punëtor shqiptar në Itali ka humbur jetën pas një incidenti në punë. Mediat italiane raportojnë se viktima është Sokol Rahshta 45 vjeç. Sipas tyre, ngjarja ka ndodhur mëngjesin e një dite më parë, por 45-vjeçari ndërroi jetë në spital ditën e sotme. Shqiptari u rrëzua nga shkallët nga...
 • Humbet jetën punëtori shqiptar në Itali

  Një shqiptar ka humbur jetën duke punuar në Buccinasco të Italisë. Viktima është një 31-vjeçar, por identiteti i tij nuk është bërë i ditur. Sipas mediave italiane, punëtori shqiptar pësoi djegie të rënda në fytyrë. Ai ishte angazhuar në ndërtimin e një sistemi elektrik, kur papritur një shkëndijë elektrike...
Emisione