i denuar per vrasje

 • Altini, nga vrasës në drejtues të grupit të drogës në Laprakë (Detaje)

  Historitë e tij të problemeve me ligjin datojnë që prej vitit 1995. Sot Policia e Tiranës njoftoi se ka goditur një grup të drogërave të forta të përbërë nga 3 persona. Në krye të këtij grupi, tvklan.al mëson se qëndron 45-vjeçari i quajtur Altin Koçi, i cili është arrestuar...
 • Vrau kunatin, kapet pas 15 vitesh 38-vjeçari (emri)

  Një 38-vjeçar shqiptar, i shpallur në kërkim ndërkombëtar për vrasje, është arrestuar në Itali për llogari të Interpol Tiranës. Dritan Karaj nga Kruja u gjet në Bergamo të Italisë, pas 15 vitesh në arrati. Ai është dënuar në 8 Korrik 2004 nga Gjykata e Krimeve të Rënda me 19...
 • Ekstradohet nga Greqia 43-vjeçari (emri)

  Një 43-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Greqia drejt vendit tonë, pasi ka qenë person i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Bardhok Frroku nga Puka është dënuar me 16 vite burgim për vrasje me paramendim dhe armëmbajtje pa leje. 43-vjeçari ishte larguar nga vendi dhe është dënuar në mungesë. Ai u...
 • Emri/ Arrestohet ish i dënuari për vrasje, shpërndante drogë në shkolla

  Policia ka arrestuar një 46-vjeçar në Durrës, që shpërndante lëndë narkotike pranë shkollave të këtij qyteti. Ardian Llana u arrestua në flagrancë nga uniformat blu në afërsi të një shkolle në kuadër të operacionit të koduar “Fusha e rërës”. Policia kishte informacion se 46-vjeçari posedonte armë zjarri dhe lëndë...
 • Zbardhet identiteti i shqiptarit të ekzekutuar në Spanjë

  Mësohet identiteti i shqiptarit të ekzekutuar me armë në Spanjë në orët e para të mëngjesit të së mërkurës. Sipas mediave spanjolle, ai është Fatmir A.,i dënuar më parë për vrasjen e një 26-vjeçari të ndodhur në Cambrils në Shkurt të vitit 2008, shkruan tvklan.al. Policia spanjolle dyshon se 43-vjeçari...
 • Skeda/ Kush është Martin Kaza i dënuar për vrasje dhe historia e tij në Angli

  Martin Kaza u ekstradua sot nga Britania e Madhe në vendin tonë, pasi është dënuar në mungesë me 22 vite burg për vrasjen e dy vëllezërve në Mirditë në vitin 1995. Por kush është Martin Kaza dhe si arriti t’i shpëtonte për kaq vite drejtësisë në arrati? 46-vjeçari nga...
Emisione