Ilda Bejleri

 • RUDINA – EMISIONI 15 MAJ 2015!

  Të  ftuar: Ilda Bejleri – Moderatore sportive Ajo është një gazetare sportive shumë e komentuar, e cila gjithmonë tërheq vëmendjen e medias. Bëhet fjalë për një moderatore dhe gazetare të suksesshme, ku prej vitesh tashmë drejton programe sporti. Ilda Bejleri, ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv...
 • OPINION – CFARE MOSHE NDIHEMI?

  Të ftuar: Neritan Ceka – Historian Iva Tico – Gazetare Ilda Bejleri – Gazetare Skerdi Faria – Klinika “Keit” Desantila Vatnikaj – Bloggere Diana Culi – Shkrimtare Rezart Cenaj – Aktivist...
 • A të bërtet ndonjëherë Shako? Ilda Bejleri: Nuk është se… (Video)

  Për Çaj në BE Caffee, tek e E Diela Shqiptare, këtë të diel e ftuar në studio ishte gazetarja sportive Ilda Bejleri. Ajo u përball me disa pyetje të aktorit Erion Isai, ndër to edhe nëse Dritan Shakohoxha i bërtet ndonjëherë. Erion Isai: Mendon se je më e veçanta...
 • Video/ Ilda Bejleri flet për jetën private: Kur dashuron vërtetë dikë nuk mund ta mohosh

  Ilda Bejleri është ndër moderatoret shqiptare më të komentuara. Por krahas suksesit në Shqipëri, duket se moderatorja po provon veten edhe në aktrim. Së fundmi ajo ka marrë pjesë në një prodhim të kinemasë italiane përkrah aktorëve të njohur. Në një intervistë për “Jo vetëm modë” Bejleri rrëfeu se...
 • Video/ “Unë i bëj shumë kritika Ildës, por…”

  Duartrokitjet e zjarrta konfirmuan mallin e publikut shqiptar për një brez të talentuar balerinësh, të cilët u rikthyen në atdhe pas një eksperience fantastike nëpër skenat më të famshme të Europës. Bledi Bejleri, Edi Blloshmi, Leart Duraku, Dorian Grori, Hektor Budlla dhe Rezart Stafa janë 6 shokë fëmijërie, të...
 • Video/ Futbollistët më të bukur të Kombëtares sipas Ilda Bejlerit 

  Ajo është një nga moderatoret më të përfolura jo vetëm për shkak të paraqitjes së saj. Bëhet fjalë për Ilda Bejlerin, e cila shpeshherë është komentuar edhe për jetën private dhe marrëdhëniet me futbollistët shqiptarë. Bejleri ishte e ftuar këtë të shtunë në “Xing me Ermalin” ku u pyet se cili...
 • XING ME ERMALIN – EMISIONI 26 (SEZONI 2)

  Të ftuar: Ilda Bejleri Hetem Ramadani...
 • Video/ E kritikoi për veshjen, Ilda Bejleri ironizon Mustafa Nanon

  Monologu  analistit dhe gazetarit Mustafa Nano në emisionin e tij, “Provokacija”, për moderatoret sportive Bora Zemani dhe Ilda Bejleri ka shkaktuar reagime të shumta në rrjetet sociale. Nano kritikoi moderatoret për veshjen dhe u ndal konkretisht tek fustanet tepër të shkurtra që ato mbanin veshur. Pas monologut të tij...
 • Video/ “Je më e mira në botë, ti e di se sa të dua…”

  Jemi mësuar ta shohim gjithnjë në programet sportive, por Ilda Bejleri duket se do të vijë ndryshe në ekran. Ajo ishte sot në studion e “Rudina”, në Tv Klan, ku tregoi se ky projekt ka në fokus balerinët më të famshëm shqiptarë dhe të huaj në Europë, të cilët...
 • OPINION – C’MODEL KEMI NE JETE?

  Të ftuar: Mustafa Nano, Arlinda Dudaj, Ergys Mertiri, Kejdi Mehmetaj, Albatros Rexhaj, Arnida Çapi, Ilda Bejleri Në emisioni ‘Opinion’  mbrëmjen e sotme është duke u folur për modelet që ndjekim në jetë dhe personazhet nga të cilët inspirohemi. Ergy Mërtiri ka thumbuar pikërisht Noizy  dhe Çiljetën për këngën e...
 • Video/ Deputeti dhe moderatorja çifti më i ri në showbiz

  Një lidhje e mundshme mes moderatores Ilda Bejleri dhe deputetit të Partisë Demokratike Klevis Balliu bëri bujë në rrjetet sociale dhe u përfol gjatë. Edhe pse pas lajmeve Bejleri ka mohuar se mes tyre ka një lidhje, burime për “Jo vetëm modë”, flasin me siguri se moderatorja dhe deputeti...
Emisione