Ilia Kaci

  • RUDINA – EMISIONI 29 PRILL 2019!

    Të ftuar: Soni Malaj – Këngëtare Ajo është një këngëtare e talentuar që ka realizuar hite me zërin e saj. Soni Malaj është vlerësuar gjithmonë për zërin e saj karakteristik dhe gjithë energjinë që përcjell me këngët dhe performancat live. Së fundmi, ajo ka vendosur të vijë me një...
  • ZONE E LIRE – EMISIONI 656!

    Terhiqen hajdutet, Devis Xherahu fiton te drejten e kenges ne Youtube! Iljard Shaba: Recital me violincel ne 26 prill! Mega bingo e Rinasit: A do te behet film? Muzike/Fani Samarai kendon “Ne zemer te mbaj”! Visjan Ukcenaj: “Ska si ti”, nje kenge per te birin! Shendeti juaj: Sonte urologu...
Emisione