Indrit Çela

 • “Teuta” shqiptare, 25 vjeçare

  Dikur ajo ishte inxhiniere e prodhimit, e ndër vite do të emërohej përgjegjëse e më pas edhe Drejtoreshë Administrative e fabrikës së makaronave në Durrës. Ishte aty në kohët më të vështira, kur në Shqipëri gjithçka rrezikonte të shkatërrohej. Ishte aty kur duhej të merrte vendimin më të guximshëm...
 • Kofshë pule diavola (Video)

  Përbërësit: 300 gr spec i kuq 200 gr qumësht 100 gr pure pluhur 50 gr gjalp 3 degë rozmarinë 3 degë trumzë 2 kofsha pule 2 lugë kafeje paprika 1 lugë kafeje spec djegës Qepë Hudhër Kripë dhe piper Përgatitja: Fillimisht marinojmë kofshat e pulës me erëzat e grira...
 • FAMILJA!

  Episodi 13 – Pjesa 1 Episodi 13 – Pjesa 2 Episodi 13 – Pjesa 3 ...
 • OPINION – GUZHINIERE PER PASION!

  Të ftuar: Enkel Demi Alfio Rrotani Indrit Cela Tefta Pajenga Arta Elezaj Mirela Andoni Anjeza Maja Fikrie Ukelli Gazetari Enkel Demi është i njohur për pasionin e tij për gatimin dhe kuzhinën. I ftuar në emisionin “Opinion” ku flitet pikërisht për këtë temë, Keli tha se tashmë është bërë...
 • Quiche me gështenja (Video)

  Përbërësit: 300 gr gështenja 100 gr pana 5 gr parmigiano 50 gr pomodorini 4 vezë 2 karota 1 petë sfoliat 1 qepë 1 presh 1 brokoli borzilok Përgatitja: Fillimisht presim gështenjat dhe i pjekim për pak minuta. Në një tigan me pak vaj ulliri skuqim fillimisht qepën bashkë me...
 • Mini strudel molle (Video)

  Përbërësit: 500 gr mollë 60 gr sheqer 60 gr bukë e grirë 50 gr gjalp 50 gr rrush i thatë 50 gr bajame 2 limona 1 petë sfoliat 1 vezë Përgatitja: Fillimisht pastrojmë mollët dhe i bëjmë me limon që të mos nxihen, në to shtojmë kanellë dhe sheqer...
 • Cheesecake me mare (Video)

  Përbërësit: 500 gr biskota 500 gr riccota ose gjizë pa kripë 500 gr pana për ëmbëlsirë 500 gr mare 10 fleta xhelatinë 1 limon gjalp Përgatitja: Fillimisht vendosim xhelatinën që të shkrihet në ujë të ftohtë për 5-6 minuta. Më pas shtypim biskotat dhe shkrijmë gjalpin të cilat më...
 • Liker shege (Video)

  Përbërësit: 500 gr shegë 500 ml alkool 375 gr sheqer 4 shegë të mëdha të kuqe 3 limonë 1 shkop kanelle karafil Përgatitja: Fillimisht presim shegët dhe nxjerrim prej tyre të gjitha kokrrat. Në një tenxhere vendosim ujin dhe në të shtojmë sheqerin karafilin, kanellën, dhe lëkurën e limonit...
 • Peshk koc me salcë patëllxhani dhe qiqra (Video)

  Përbërësit: 1 koc i freskët 3 patëllxhanë 1 vazo qiqra 3 kunguj jeshilë 2 domate borzilok Përgatitja: Fillimisht në një tenxhere me vaj ulliri skuqen qepët, patëllxhanët dhe borziloku për përgatitjen e kremit. Më pas shtojmë një tabletë pule për shije dhe ujë që të ziejnë bashkë. Pasi ziejnë...
 • Biskotë e mbushur me krem kosi dhe kivi (Video)

  Përbërësit për brumun e biskotës: 250 gr miell 125 gr gjalp 100 gr sheqer 50 gr lajthi 20 gr kakao 1 vezë 1 limon Përbërësit për kremin: 200 gr pana e ëmbël 100 gr kos 50 gr çokollatë 4 kivi esencë valilje Përgatitja: Në një tas bëjmë bashkë miellin,...
 • Qofte me perime dhe majonezë (Video)

  Ana ishte një tjetër konkurente që mori pjesë sot në “Sfida e Gatimit” në Tv Klan. Ajo kishte zgjedhur të përgatisë qofte me perime të cilat i shoqëroi me majnezë të freskët të cilën po ashtu e përgatitën gjatë emisionit. Në bashkëpunim me Alfion, Ana ia doli të realizojë...
 • Tortë e kripur vegjetariane (Video)

  “Sfida e Gatimit” vjen çdo ditë në ekranin e Tv Klan me receta nga më të veçantat. Sot një prej konkurentëve, Ermali kishte zgjedhur të përgatisë tortë të kripur vegjetariane. Ermali ishte në grup me Indritin, i cili e ndihmoi për përgatitjen e recetës. Për përgatitjen e kësaj recete...
 • Brusketa me avokado dhe karkaleca (Video)

  Kjo është java e dytë e emisionit “Sfida e Gatimit”, në Tv Klan, që ka vënë përballë dy konkurrentë të cilët kanë pasion gatimin. Arnoldi nga Dibra, i cili është pjesë e emisionit për të tretën herë u vu përballë Livias nga Saranda. Dy shefat Alfio Rrotani dhe Indrit...
 • Sfida mes Arnoldit dhe Kristjanit, kush e fitoi garën? (Video)

  Puntata e katërt e emisionit “Sfida e Gatimit” ka nisur plot energji në Tv Klan. Dy shefat Alfio Rrotani dhe Indrit Çela pas një përmbledhje të shkurtër nga puntata e kaluar pyetën gjyshe Nadian e cila vendos për pjatën më të mirë se si ndihet. “Këto kohë kam marrë...
 • Zbuloni recetat e sotme të emisionit “Sfida e Gatimit” (Video)

  Emisioni “Sfida e Gatimit” në Tv Klan ju sjell sot dy receta të reja të cilat mund të provoni ti gatuani në shtëpitë tuaja. Sfida sot ishte mes Arnoldit i cili punon si kuzhinier dhe pastiçieres nga Durrësi Brisilda, e cila ishte edhe fituesja e sfidës së djeshme. Në...
 • Në dilemë për drekën?

  Në 30 minuta sfidë, konkurrentet e emisionit më të ri në Tv Klan,“Sfida e Gatimit”, ju sjell dy receta, të cilat mund t’i përgatisni sot në shtëpitë tuaja. Në bashkëpunim me dy shefat Alfio Rrotani dhe Indrit Çela konkurrentet Brisilda dhe Rezarta me një buxhet të përballueshëm sjellin receta...
 • Nis “Sfida e Gatimit”, emisioni më i ri në Tv Klan  

  “Sfida e Gatimit” është emisioni më i ri që nisi sot rrugëtimin në Televizionin Klan. Me garuzhde dhe mjete të tjera kuzhine në duar, shefat e kuzhinës Alfio Rrotani dhe Indrit Çela kanë nisur plot energji emisionin e tyre të ri. Që në nisje, dy shefat zbuluan të tjera...
 • RUDINA – BLERTA TAFANI: SFIDA IME MES PRINDERIMIT DHE GAZETARISE; MIQESIA E NGUSHTE E ALFIOS DHE INDRITIT E KRIJUAR NE GUZHINE!

  Të ftuar: Blerta Tafani – Gazetare/Spikere lajmesh në TVSH Edhe pse e shohim çdo ditë në ekran, spikerja e njohur Blerta Tafani është mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private. Sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan ajo tregoi më tepër për jetën private. Tafani...
Emisione