ISIDA MOLLAYMERI

 • RUDINA – EMISIONI 15 MAJ 2015!

  Të  ftuar: Ilda Bejleri – Moderatore sportive Ajo është një gazetare sportive shumë e komentuar, e cila gjithmonë tërheq vëmendjen e medias. Bëhet fjalë për një moderatore dhe gazetare të suksesshme, ku prej vitesh tashmë drejton programe sporti. Ilda Bejleri, ishte sot e ftuar në emisionin “Rudina” në Tv...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 647

  Kerkohet nje President per Shqiperine e Madhe! “Nga ke humbur”? Muzike / Ana Kabashi vjen me “na thej”! Boks / Xhuljo Vrenozi ose aventura e fierakut ne ring! Je shtatzane? Dr Kroi dhe Dr Kati po te presin! Balet / Te gjithe te “Dhoma 12”! Muzike / Gazza nga...
 • Publikoi foto topless, Isida Mollaymeri: Çfarë më tha mamaja ime (Video)

  Vitet e fundit pozat e nxehta të njohura si nudo apo topless janë më të kërkuarat dhe më të klikuarat. Mjafton një pozë e zhveshur për të thyer internetin dhe për të tërhequr vëmendje maksimale. Prej vitesh edhe në Shqipëri janë të shumta vajzat që tregojnë guximin dhe ekstravagancën...
 • RUDINA – KUR MUZIKA BEN BASHKE NENE DHE BIJE; ISIDA MOLLAYMERI: TOPLESS PER HERE TE PARE NE JETEN TIME!

  Të ftuar: Shyhrete Behluli – Këngëtare Engjellushe Behluli(Salihu) – Këngëtare Ajo ka një karrierë 44-vjeçare në muzikë dhe është një nga emrat më të dashur në gëzimet familjare në Kosovë, por edhe në diasporë. Vitet e fundit, duket se punës dhe pasionit të Shyhrete Behlulit i është bashkuar edhe...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 76

  Të ftuar: Isida Mollaymeri dhe Frensis Muça...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 590

  KALLASHI – ‘Nga ke humbur?’ Muzikë / Kallashi ynë ndez Dubain me ‘Sheik’ IVA ALIKO – ‘Nga ke humbur?’ Foto – Eros / Hot si Iva Aliko… ANDI DELIANA – Film / Një doku-fiction me gangsterë të vërtetë në New York PHILIP CAUSHAJ – Spitali Amerikan /Kirurgjia plastike ZANA...
Emisione