Kim Kardashian

 • Kim Kardashin dhe Kanye West prindër për herë të katërt

  Ka ardhur në jetë fëmija i katërt i Kim Kardashian dhe Kanye West. Djali, emri i të cilit ende nuk dihet, lindi përmes një nëne zëvendësuese. 39-vjeçarja, në një postim në Twitter, u shpreh shumë e emocionuar. “Ai është perfekt. Është binjaku i Chicago. Jam i sigurt që do...
 • Kisha e Kim Kardashian

  Kanye West i ka habitur të gjithë me koncertet që mban çdo fundjavë në shtëpinë e tij dhe që i cilëson si mesha. Reagimet e shumta kundër kësaj tradite, reperi ka vendosur t’i injorojë. Tashmë ai dëshiron të ketë kishën e tij. Në fakt këngët që duhet të jenë...
 • Fëmijët e Kim Kardashian nuk do të përfitojnë nga fama e saj

  Kim Kardashian është padyshim një nga femrat më të pasura të Hollywood. 38 vjeçarja në një intervistë për CNN, ka zbuluar se edhe pse fëmijët e saj i kanë dyert e hapura për shkak të famës që ajo ka, nuk do ta përdorë për të bërë jetën e tyre...
 • Kim Kardashian tregon të vërtetën e video-skandalit

  Ylli televiziv Kim Kardashian ka zbuluar për herë të parë të vërtetën për video-regjistrimin e saj seksual në vitin 2003. Kim ka pranuar se ishte në ekstazë kur ishte filmuar në një regjistrim seksual në atë kohë. Gjithashtu, ajo tha se kishte pirë ekstazi edhe njëherë tjetër, kur ishte...
 • Femrat që diktojnë modën

  Nëse bëhet fjalë për veshje dhe tendencat e fundit, të famshmit diktojnë zgjedhjet e njerëzve të thjeshtë. Ashtu si çdo vit kompania e modës Lyst ka publikuar listën me 20 femrat më me influencë në botën e modës. Përzgjedhja është bërë duke marrë në konsideratë veshjet e yjeve të...
 • Kanye West surprizon Kim Kardashian

  Kim Kardashian festoi 38-vjetorin të dielën dhe burri i saj Kanye West e ka surprizuar me disa dhurata speciale. Episodi i  “Keeping Up With the Kardashians” nisi me Kanye që luante në piano në shtëpinë e tyre dhe buqeta gjigande me lule ekzotike rozë. Kim ka postuar video të...
 • Kim Kardashian e rrezikshme në internet

  Nese jeni duke kërkuar lajmet më të fundit për Kim Kardashian bëni shumë kujdes. Ylli i reality show është njeriu më i rrezikshëm për ta kërkuar në internet për 2018. Sipas McAfee, kompani qe merret me sigurinë në internet, emri i Kardashian është i lidhur me një sërë faqesh...
 • Kim Kardashian e dobët si një… çantë

  Kim Kardashian mori pjesë në eventin e bamirësisë “City of  Hope” së bashku me motrat e saj. Por ajo që ra në sy ishte pesha e 37-vjeçares. Sipas familjes së saj, ajo ishte dobësuar aq shumë sa mund të krahasohej me një anoreksike. Motrat e Kim nuk kanë ndalur...
 • Edhe Kim për president?

  Një gazetar ka provokuar Kim Kardashian, duke e pyetur nëse edhe ajo si bashkëshorti i saj kishte ambicie për të kandiduar një ditë për president. Edhe pse tha se kjo gjë nuk është në planet e saj, showgirl-i iu referua proverbit “kurrë mos thuaj kurrë”. Çifti i famshëm West...
 • Trump pranon kërkesën e Kim Kardashian

  Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, ofroi mëshirë për 63-vjeçaren Alice Johnson, e cila është duke shërbyer dënimin me burgim të përjetshëm. Rasti doli në pah javën e kaluar, kur ylli amerikan televiziv, Kim Kardashian, u takua me presidentin Trump për të lobuar për lirimin e saj. Alice...
 • Trump takohet me Kim Kardashian

  Presidenti amerikan Donald Trump priti në një takim në Shtëpinë e Bardhë Kim Kardashian, me të cilën diskutoi reformën e burgjeve, së bashku me disa zyrtarë të tjerë. Pas takimit, Presidenti Trump publikoi një foto nga Zyra Ovale, ku shkruante se me Kim Kardashian folën për dënimet dhe reformat...
 • Shpenzon 500,000 $ për tu dukur si Kim Kardashian

  Jennifer Pamplona ka shpenzuar gjysmë milioni dollarë në kirurgji për t’u dukur si Kim Kardashian. 25-vjeçarja nga Sao Paolo, Brazil ka realizuar dëshirën e saj për ti ngjarë Kimit. Ajo ka kryer një sërë operacionesh në trup, duke hequr katër brinjë, ka bërë vithet si dhe disa ndërhyrje në...
 • Kim Kardashin përdor vajzën për t’i bërë foto nudo

  Në rrjetet sociale ka nisur debati pas një fotografie të publikuar nga Kim Kardashian. Në Instagram, Kim publikoi një foto ku shfaqej topless, të cilën e kishte shkrepur vajza e saj 4-vjeçare, North. Por, ndjekësit e saj në rrjetet sociale nisën kritikat, të cilët e fajësonin se kishte përdorur...
 • Foto/ Kim Kardashian zhvishet sërish

  Ka kaluar pak kohë kur ajo solli në jetë fëmijën e saj të tretë dhe përsëri duket e mahnitshme. Mëngjesin e së premtes ajo publikoi në Instagram një foto nudo të shtrirë në shtrat. 37-vjeçarja zgjodhi të përshëndeste fansat me këtë foto, me gjoksin tërësisht të zbuluar dhe duart...
 • Kim Kardashian, kopertina e “Vogue Mexico”

  Kim Kardashian është një nga personazhet më të preferuar edhe jashtë Shteteve të Bashkuara të Amerikës. 36-vjeçarja zuri kopertinën e revistës së mirënjohur Vogue, edicioni meksikan. Kardashian shfaqet në një foto-portret në Vogue, ndërsa revista i bën homazh numrit rekord të ndjekësve që ajo ka arritur në rrjetet sociale,...
 • Foto/ Kim Kardashian nudo në majë të pemës

  Ylli i “Keeping Up with the Kardashians” Kim Kardashian ka postuar një foto ku shfaqet nudo në majë të një peme. 36-vjeçarja e postoi foton bardh e zi në të cilën kishte veshur vetëm çizme me mbishkrimin ku falënderon Mertin dhe Markusin, dy fotografë të modës, për përfshirjen e...
 • Policia franceze arreston 16 persona të dyshuar për grabitjen e Kim Kardashian

  Policia franceze ka arrestuar 16 persona të dyshuar për grabitjen që iu bë Kim Kardashian në Paris, pasi në bizhuteritë e vjedhura u gjetën gjurmë ADN-je. 36-vjeçares i grabitën bizhuteri me vlerë rreth 9 milionë euro nga 5 burra të maskuar të cilët e lidhën dhe i vunë armën...
 • Kim Kardashian kërkon divorcin nga Kanye West

  Më e famshmja e familjes Kardashian e ka ndihmuar bashkëshortin e saj të kurohet gjatë kohës që ai ka patur probleme mendore e ka qenë i shtruar në qendrën mjekësore UCLA për 10 ditë. 36-vjeçarja nuk është aspak e kënaqur me martesën e tyre dhe dëshiron divorcin nga bashkëshorti...
 • Anastasia Kvitko, Kim Kardashian ruse

  Kim Kardashian është një nga femrat më seksi në botë, por së fundi ajo ndjen rrezikun e një rivaleje të fortë, ruses Anastasia Kvitko. 22-vjeçarja ka marrë shumë famë dhe ndjekës në rrjetet sociale, ku fansat e krahasojnë pikërisht me Kim Kardashian. Por duket se ky krahasim nuk i...
 • Motrat Kardashian provokojnë sërish

  Kim dhe Kloe Kardashian kanë provokuar sërish me fotot e publikuara së fundi, duke mbushur faqet mediave të show biz-it. Motrat e famshme shfaqen të shtrira në rërë, tepër sensuale, duke vënë në pah armën më të fortë të arsenalit të tyre. Yjet e Reality-show janë bashkuar në një...
Emisione