Kim Kardashian

 • Ish-truproja personale e Kim Kardashian, pas vjedhjes: “Ishte 100% punë nga brenda”

  Pesë burra të maskuar të cilët ishin veshur si policë hynë në apartamentin luksoz të Kim, orët e para të mëngjesit të së hënës dhe i vunë armën në kokë duke e kërcënuar. “Karma gjithmonë godet”,tha ish – truproja e yllit të serialit “Keeping Up With The Kardashians”, Steve Stanulis....
 • Foto/ Grabitet me armë Kim Kardashian

  Persona të maskuar kanë kërcënuar me armë yllin televiziv, Kim Kardashian, në dhomën e saj të hotelit, në Paris. Zëdhënësja e saj tha se Kardashian “është tronditur keq, por nuk është dëmtuar fizikisht”. Burri i saj, këngëtari Kanye West, ka lënë në gjysmë një koncert në Nju Jork, për...
 • Video/ Një burrë tenton të puthë Kim Kardashian

  Ylli i serialit “Keeping Up With the Kardashians”, u sulmua nga i njëjti person i cili ngacmoi Gigi Hadid javën e shkuar, megjithëse këtë herë ai nuk mundi të shkonte shumë larg sepse truprojat e Kim e nxorën jashtë loje. 34-vjeçarja, u sulmua nga Vitalii Seduk, personi i cili...
 • Foto/ “Godet” sërish Kim Kardashian

  Ajo e la në prapaskenë Kanye West me veshjen e saj ekstravagante, ndërkohë që po shkonin për koncertin e burrit të saj 39-vjeçar, në Miami. Sigurisht ajo u sigurua të tregonte asetet e saj më të mira. Ylli i serialit “Keeping up with the Kardashians”, i la pak vend...
 • Kim Kardashian në “Forbes”: Jo keq për një vajzë që s’ka talent

  Kim Kardashian është shfaqur në kopertinën e revistës “Forbes” duke i dhënë një mesazh të qartë kritikëve të saj. Me krahët e kyqëzuar dhe me një shikim sfidues ylli i really-show e përshkruar si një manjate e medias, duket e kënaqur me veten. E padyshim që është kështu! Ajo...
 • Foto/Kjo është vogëlushja që “sfidon” Kim Kardashian

  Këto janë padyshim fotot më të veçanta dhe më të komentuara në Instagram. Për disa arsye të çuditshme, prindërit kanë postuar fotot e vogëlushes së tyre, te cilat tregojnë fundshpinën e saj të mbuluar me një pjeshkë. Fotot tregojnë vogëlushen e zhveshur, fundshpina e të cilës mbulohet nga një pjeshkë, në pozicione të ndryshme....
 • Kim Kardashian “thyen” internetin

  Për të disatën herë, Kim Kardashian zë faqet e para të mediave të showbizit në mbarë botën. Këtë herë ylli i Reality Show-t në SHBA, është pjesë e videoklipit të këngës më të fundit të këngëtares Fergie, Milf Assamble. Kardashian shfaqet shumë provokuese teksa lahet me qumësht duke bërë...
 • Na shpëtoi korseja

  Femrat kanë sekretet e tyre të bukurisë dhe një ndër to është padyshim një element që mbahet poshtë veshjes, si korseja. E konsideruar shpesh si një element për gra mbipeshë, duket se gjithmonë e më shumë yjet e njohura të botës së spektaklit, po i besojnë asaj për t’u...
 • Projekti sekret i Kim Kardashian

  Kim Kardashian shënon përsëri… Fotografi Mert Alas, ka postuar në profilin e tij në Instagram një foto të re aristike nudo të një prej ikonave të sensualitetit Kim Kardashian, por duket se dhe shumë të tjera do të vijnë më pas… “Gjeni kush? Një projekt sekret së shpejti”, shkruan...
 • “Kim Kardashian është agjente sekrete”

  Kim Kardashian është një super-agjente sekrete. Akuza e jashtëzakonshme vjen nga Irani, ku një grup militantësh vullnetarë paraushtarakë, pretendojnë se ylli i Reality Show-t nuk është thjeshtë një personazh seksi i ekranit, por një punonjëse e inteligjencës. Shkak janë bërë publikimet seksi të 35-vjeçares ne rrjetet sociale. Sipas organizatës...
 • Video/Magjia e make-up-it, 80 – vjeçarja “kthehet” në Kim Kardashian

  Një gjyshe 80 – vjeçare është kthyer në “yll kinematografie” pasi mbesa e saj i bëri make-up. Gjyshe Livia e adhuron make-upin, kështu që mbesa e saj Tea Flego e cila jeton në Pula, Kroaci bëri që gruaja e moshuar të ndihej joshëse dhe më e re, duke përdorur...
 • Foto/Kim tregon trupin pas lindjes së djalit

  Për herë të parës pas lindjes së djalit të saj, Saint, Kim Kardashian ka treguar se si duket trupi e saj me rrobabanjo. Bukuroshja ka arritur të humbasë kilet e tepërta të marra në shtatzëni, duke arritur peshën prej 63 kg, dhe tashmë me krenari mund të tregojë fizikun...
 • Kujdes! Kim Kardashian mund të “vrasë”

  Pas lindjes së djalit Kim Kardashian e “mori” veten, ndërsa tani nuk rresht së treguar format e saj trupore. Rasti më i fundit është nga një martesë në Miami ku 35-vjeçarja ishte bashkë me burrin e saj Kanye West. Megjithëse para aparatit fotografik Kardashian ka çfarë tregon ajo përshëndeti...
 • Foto/ Mamma mia! Kim shfaqet më në formë se kurrë

  Ata janë krahasuar shpesh në të kaluarën, por Kim Kardashian dhe Kylie Jenner nxorën në pah stilin e tyre të ndryshëm të mërkurën. Motrat u shfaqën të veshura me të zeza, por në stile shumë të ndryshme. Mirëpo, si gjithmonë ajo që ra në sy ishte Kim dhe trupi...
 • Kim Kardashian humbet kg e lindjes

  Pas lindjes së djalit të saj në nëntor, Kim Kardashian humbi gati 20 kilogramë. Ajo ka habitur fotografwt, teksa ka pozuar në festën e “Hakkasan Las Vegas Nightclub”. 35-vjeçarja ka treguar me një fustan të ngushtë format e saj trupore në tapetin e kuq të “MGM Grand Hotel & Casino”....
Emisione