Klaudja Duro

 • RUDINA – EMISIONI 14 MARS 2019!

  Klaudja Duro – Artiste ne Cirk Alfred Marku – Shef Kuzhine “Rapsodia” Nadia Pëllumbi – Qëndistare Një nga simbolikat e Ditës së Verës është edhe vendosja e veroreve. Nadia Pëllumbi është pikërisht ajo që ka përgatitur çdo vit veroret për programin “Rudina” në Tv Klan. Ajo është tashmë një...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 603

  FLORIAN MARKU – Mes burgut dhe suksesit, ja historia e Florian Markut! Florian Marku, kick-boxeri shqiptar me ambicie shumë të mëdha, është shumë premtues në këtë sport. Ai është shpallur 6 herë kampion i Greqisë dhe 4 herë kampion bote. Marku ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e...
 • RUDINA – MARREDHENIA E JULIANA PASHES DHE MIRADA DUPIT; KEJVINA KTHELLA; KLAUDJA DURO!

  Të ftuar: Juliana Pasha – Këngëtare Miranda Dupi – Kuratore Imazhi Këngëtarja Juliana Pasha dhe Miranda Dupi, kuratore imazhi, prej 10 vitesh tashmë krahas bashkëpunimit profesional janë dhe kunata. Ato ishin sot të ftuara në studion “Rudina” në Tv Klan ku rrëfyen marrëdhënien e tyre. Dupi nuk është vetëm...
 • RUDINA – BEST OF 2 – PERSONAZHET QE RREFEJNE!

  Të ftuar: Eneda At’Nikolla, Rovena Dilo, Ylli Manjani, Roza Lati, Manjola Nallbani, Ermal Fejzullahu, Akil Pano dhe Bashkëshortja, Ronela Hajati, Fleura Shkëmbi, Gentian Zenelaj dhe Saimiri Kodra, Bora Kokëdhima, Inva Mula dhe Zana Çela, Aurela Hoxha, Ajola Xoxa, Silva Gunbardhi dhe Dafi, Renato Mekolli, Xhensila Myrtezaj, Vesa Luma dhe...
 • RUDINA – MARIZA IKONOMI; ARTISTJA QE LUAN ME ZJARRIN DHE DIXHITALIZIMI!

  Të ftuar: Mariza Ikonomi – Këngëtare Klaudja Duro – Artiste e Cirkut Kombëtar Elkeda Domi – Përgjegjëse në Sektorin e Administrimit dhe Planifikimit të Frekuencave në Autoritetin e Mediave Audiovizive (AMA)...
Emisione