Klodiana Lala

 • OPINION – DOSJA 339, DAKO SHKON NE PROKURORI!

  Të ftuar: Mark Marku – Petagog Klodiana Lala – Gazetare Carlo Bollino – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar “Dosja 339, Dako shkon në Prokurori” ka nxehur debatin në studion e emisionit “Opinion”, mes analistit Mark Marku dhe gazetarit Artan Hoxha. Marku akuzoi gazetarin Artan Hoxha se ka disa vite...
 • OPINION – PSE PO DESHTON POLICIA ME KRIMINELET NE KERKIM?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Artan Hoxha – Analist Julian Hodaj – Zv.Minister i Brendshëm Lorenc Vangjeli – Analist Fatjona Medini – Gazetare     A po dështon policia në arrestimin e personave në kërkim? Në emisionin Opinion këtë të hënë u diskutua mbi ngjarjet...
 • OPINION – GRABITJA NE RINAS, KE ARRESTOI POLICIA?

  Të ftuar: Klodiana Lala Artan Hoxha Mentor Kikia Shemsi Prenci Një nga të arrestuarit e fundit për grabitjen e Rinasit ka luftuar në Afganistan. Lajmi bëhet i ditur nga gazetari Artan Hoxha. Sipas tij bëhet fjalë për 38-vjeçarin Oltian Veseli. “I kam shkuar në shtëpi në Oltian Veseli. Në...
 • OPINION – A MUND TE NA I RIKTHEJE VIZAT HOLANDA ME EUROPEN?

  Të ftuar: Artan Hoxha Klodiana Lala Lorenc Vangjeri Rovena Voda, Mark Marku Shemsi Prenci Vincent Triest Teknologjia me e larte e televizoreve sot!...
 • OPINION – GRABITJA NE RINAS, DETAJE TE REJA!

  Të ftuar: Poli Hoxha Arsen Rusta Klodiana Lala Shemsi Prenci Feliks Baci Në emisionin “Opinion” në Tv Klan u diskutua mbrëmjen e sotme për grabitjen e parave në pistën e aeroportit “Nënë Tereza”. Gazetari Arsen Rusta ka shpjeguar skemën e grabitjes së miliona Eurove, që ka zgjatur 90 sekonda....
 • OPINION -PAS SHKODRES KRIMI KERCENON SHQIPERINE!

  Të ftuar: Fitim Zekthi – Opinionist Klodiana Lala – Gazetare Lorenc Vangjeli – Analist Besford Lamallari 6- Zv/Ministri i Brendshëm Mentor Kikia – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Detaje të reja ka nxjerrë në studion e emisionit “Opinion” gazetari Artan Hoxha për vrasjet në Shkodër. Sipas tij situata në...
 • OPINION – VRASJA MISTERIOZE E AVOKATIT!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Vrasja misterioze e avokatit!...
 • OPINION – PROKURORIA, PER CFARE E AKUZON SAIMIR TAHIRIN?

  Të ftuar: Basir Çollaku – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Anila Basha -Gazetare Artan Hoxha – Gazetar Në tel: Saimir Tahiri – Ish Minister i Brendshëm Maks Haxhia – Avokat Gazetari Basir Çollaku tha mbrëmjen e së hënës në emisionin “Opinion” në Tv Klan se bashkëshortja dhe babai i...
 • OPINION – NGJARJA E KAVAJES, FAKTE TE REJA!

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Petagog Iris Luarasi – Petagoge Belina Budini – Petagoge Julian Zyla – Analist Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisë Redi Shehu – Studiues Në lidhje te drejtpërdrejte: Klodiana Lala – Gazetare Gazetarja Klodiana Lala ka thënë sot në studion...
 • OPINION – PERGJIME TE REJA, KUSH PO I NXJERR?

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetare Prenc Zogaj – Analist Alfred Peza – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Arman Shkullaku – Gazetar Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisè Gazetari Armand Shkullaku thotë se opozita duhet të bojkotojë zgjedhjet dhe të protestojë në rrugë për të kërkuar garanci për...
 • OPINION – PERGJIMET, PERPLASIN VOA ME QEVERINE!

  Të ftuar: Klodiana Lala – Gazetar Lorenc Vangjeli – Analist Saimir Kodra – Moderator i emisionit “STOP” Mirela Milori – Gazetare Etilda Gjoni – Ministre e Drejtësisë Gazetarja Mirela Milori është shprehur të mërkurën se materiali i publikuar nga “Zëri i Amerikës” për punësimet e paligjshme në administratë është...
 • OPINION – VRASESI I NUSES DHE KUNATES!

  Të ftuar: Erion Kristo – Petagog Mesila Dodo – Sekretare e përgjithshme e PDIU Armand Bajrami – Gazetar Rita Petro – Sociologe Ergys Mertiri – Sociolog Klodiana Lala – Gazetare Krimi i rëndë në familje që ndodhi në Ballsh mbrëmjen e 2 janarit është duke u trajtuar sonte në...
 • OPINION – PERSONAZHET ME TE SPIKATUR NE 2018!

  Të ftuar: Majlinda Bregu – Sekretare e Përgjithshme e RCC Gazmend Bardhi – Këshilltar juridik PD Flori Mumajesi – Këngëtar Leonard Kastrati – Biznesmen Klodiana Lala – Gazetare Albana Osmani – Fondacioni “Ti je nje lule dielli” Lorik Cana – Futbollist Agnesa Hatergjonaj – Organizatore eventi “ODA” Stafi i...
 • OPINION – AMARIKANET: KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Lorenc Vangjeli – Analist Alfred Peza – Gazetar Çlirim Gjata – Jurist Gaazmend Bardhi – Ish Minister Drejtesie Në lidhje direkte: Dritan Laçi – Gazetar Gazetari i emisionit ‘Opinion’, Dritan Laci, të enjten, në një lidhje të drejtpërdrejt nga...
 • OPINION – KE PO.SULMON SAIMIR TAHIRI?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Saimir Tahiri – Ish Ministër i Brendshëm Mark Marku – Analist Basir Çollaku – Gazetar Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, është rikthyer pas 1 viti në studion e “Opinion”, në Televizionin Klan. Pas një heshtje...
 • Tahiri në studio me 3 armiq? Gazetarët përplasen në “Opinion”

  Prezenca e ish-Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri në emisionin “Opinion” mbrëmjen e së enjtes është shoqëruar me debate të ashpra edhe në mesin e gazetarëve të vënë përballë tij. Shkak për këtë u bë komenti i analistit Mustafa Nano, i cili vlerësoi kurajën e Tahirit për t’u vënë përballë...
 • OPINION – ARRESTIMET, KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Armand Bajrami – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Ylli Manjani – Ish-ministri i Drejtësisë Klodiana Lala – Gazetare   Ish-ministri i Drejtësisë nga radhët e LSI-së, Ylli Manjani ka reaguar ashpër kundër arrestimit të dy ish-deputetëve të Partisë Socialiste Arben Çuko dhe Arben Ndoka. I ftuar në...
 • OPINION – BABALE-XHAFAJ, PERGJIMI 2!

  Të ftuar: Ervin Salianji – Deputet i PD-së Lorenc Vangjeli – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Basir Collaku – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, të mërkurën, deklaroi se në Britaninë e Madhe ka vajtur zëri i Agron Hysenit dhe jo...
 • OPINION – HASHIM THACI PER KUFIRIN ME SERBINE!

  Të ftuar: Hashim Thaci – Presidenti i Kosovës Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, të enjten, ka folur mbi idenë e tij të korrigjimit të kufijve me Serbinë, një ditë para takimit në Bruksel me Aleksandër Vuçiç. Thaçi u shpreh për emisionin ‘Opinion’, se marrëveshja për korrigjimin e kufijve me...
 • Video: Thaçi në “Opinion” në masa të larta sigurie

  Këtë sezon emisioni “Opinion” ka nisur me dy të ftuar, të cilët kanë qenë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave për shkak të zhvillimeve që kanë ndodhur. I ftuari i parë është Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i cili po flet në emisionin “Opinion” për temën më...
Emisione